Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni magamról hogy jó vagyok a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátom érezteti velem hogy szeret, és fontos vagyok neki, de a múltban már nagyon sokszor csalódtam. A férfiak sokszor belém rúgtak már, átvertek, így nehéz még most is elhinnem, hogy van végre valaki aki engem akarna. Amikor meglátom szebb nők Facebook képeit akkor is arra gondolok hogy azok a nők bárkit megkaphatnak, míg én meg félek attól hogy a barátom megcsal, elhagy engem.
2021. febr. 12. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szeretsz szenvedni, ezért akkor is problémákat generálsz magadnak, ha éppen nincsenek is. Ezzel nagyon gyorsan hagyj fel, mert el fogod taszítani magadtól!
2021. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátomnak sose beszéltem erről.
2021. febr. 12. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig az önbizalomhiányod a probléma. Ezt a párkapcsolat nem fogja megoldani, neked kell, kemény belső munkával.
2021. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Mert egyszeruen keves vagy hozza es ezt a te is tudod.
2021. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

persze a jobb nok barmit megkaphatnak


meg a penzes, gyarigazgato, kigyurt pasasok is.


na es akkor most mivan?

2021. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!