Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elveszítem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elveszítem a barátságát?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel megismerkedtünk és nagyon jól összebarátkoztunk, minden este beszélünk, van amikor nagyon sokáig fent maradunk és beszélgetünk. Viszont ő szeretne velem úgyis együtt lenni, de nekem sokkal fontosabb ez hogy beszélgetünk mindig és nagyon jó bizalmas a kapcsolatunk. Attól félek, hogy ha nem jövök vele össze, akkor ez is megszakad vagy ha összejövünk akkor esetleg utána szakad meg ez a nagyon jó barátság. Ha valamelyik este nem ír rám, már attól félek hogy elveszítette az érdeklődését irántam. Mit tegyek ezzel a helyzettel? A barátságát nem szeretném elveszíteni de nagyon félek attól hogy ez meg fog történni.
2021. febr. 15. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő mindenképpen többet szeretne tőled, akkor ne kínozd. Ne legyél önző.

Egyébként ha ennyire fontos neked, miért nem akarsz esélyt adni neki?

2021. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Lefektetni akar, aztán mehetsz Isten hírével.
2021. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert én jobban érzem magam ebben a jó baráti kapcsolatban, nekem ez sokkal fontosabb lett időközben pedig nekem is tetszett, csak én nem akarnám elrontani ezt a barátságot hogy esetleg egy két együttlét lesz. Bár lehet így rontom el, hogy nem jövök vele össze.
2021. febr. 15. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De en már így is-úgy is el van rontva, nem vagytok barátok, ha az egyik (vagy mindkét) fél többet érez. Ez így csak egy ilyen sz.rakodás.
2021. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtt kezdtem el beszélgetni egy lánnyal, olyan szinten egy hullámhosszon mozogtunk, hogy az első pár hetet ébredéstől lefekvésig végigbeszélgettük minden nap. Aztán kétszer nála aludtam, és ez véget is vetett a dolgoknak, én beleszerettem, ő pedig nem akarta tovább fájdítani a szívemet, ezért már nem beszélünk egyáltalán, pedig bármit megadnék érte.

Szóval, vagy adj neki egy esélyt, ne járjon úgy, mint én, egy megmagyarázhatatlan ok miatt, csak mert elzárod magadat egy esetleges jótól, vagy szüntess meg vele mindenféle kapcsolatot, mert csak kínzod vele.

2021. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
épp attól félek h ő fogja velem megszakítani a barátságot, emiatt aggódok. Én sokkal örülök ennek a barátságnak, nem szeretném elrontani egy olyan dologgal ami lehet nem is működne, viszont ez a barátság igen.
2021. febr. 15. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Valamelyikőtök (talán éppen a fiú) majd többre vágyik, mint barátságra. Abból indulok ki, hogy jól elbeszélgettek, megértitek egymást.

Akkor miért nem akarsz vele jobban megismerkedni? Ha majd találsz egy másik fiút( vagy ő talál rád), akivel ennél is szorosabb (tartós) kapcsolatot akarsz -azt hiszed hogy a mostani barátod ezt elnézi. Válaszút elé állít: vagy ő, vagy az új fiú. Akkor mit akarsz majd tenni?

2021. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy ő már elmondta, hogy többet szeretne, olyan opció már nem nagyon van, hogy maradtok ugyanilyen jó barátok ennyi kontakttal. Ha ő többet érez irántad és te nem viszonzod, akkor nem fogja ezt így folytatni. Lehet egyáltalán nem akar többet beszélgetni veled úgy. Ha amúgy neked is tetszik, akkor a legjobb lehetőséged az, hogy megpróbáljátok együtt és jó esetben lesz egy jó párkapcsolatotok. Ki tudja, lehet nagyon jól működne. Értem a félelmed, hogy ha mégse működik, akkor mindennek vége, de ha visszautasítod most, nagy valószínűséggel akkor is. Én is voltam ilyen helyzetben, nagyon hasonló volt a szituáció és én adtam esélyt és azóta is együtt vagyunk, szóval nagyon megérte, hiába éreztem én is a kockázatot. Persze lehet nektek nem így lesz, de ha tetszik a srác, akkor legalább próbáljátok meg.
2021. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van. Vagy megszakítjátok a kapcsolatot vagy összejöttök. Tudom mit érzel, én pont ezért próbáltam meg a férjemmel...
2021. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!