Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat többet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat többet vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy szexkapcsolatban. A helyzet az, hogy sajnos rájöttem, hogy vannak bizonyos érzéseim iránta, amiket eddig tagadtam magamnak is. Megfigyeltem vele kapcsolatban néhány dolgot és nem tudom, hogy most beképzelem vagy érezhet többet.


Észrevettem, hogy szex után is és amikor nincs szex se, folyamatosan keresi az alkalmat, hogy hozzám érjen. Simogatja a kezem, hátam, a combomra teszi a kezét ha vezet pl. Séta közben átkarolja a derekam. 1 alkalommal a kezemet is megfogta és amikor valamiért el kellett engedni, utána már nyúlt is újra a kezemért. Minden alkalommal bókol. Keresi a szemkontaktust és hosszan is tartja. Ha egy utcán hozzábújok, nem tol el hanem viszonozza. Ha a vállára teszem a fejem, ő is odahajtja az övét.


Volt olyan helyzet, amikor az mondta, hogy “oda van értem”. Akkor nem vettem komolyan és azt hittem viccel. Amikor később megkérdeztem ezt tőle személyesen, azt mondta “nem emlékszik” hogy ilyet mondott, de láttam zavarban van. Majd egyszer online is megkérdeztem, akkor azt mondta, csak a szexre értette..


Viszont a múltkor is, amikor elkezdtem neki mondani, hogy nehéz normális férfit találni, ő egyből rávágta, hogy mi nők se vagyunk könnyű esetek ám, mert van, hogy csak mi akarunk laza kapcsolatot és a srác meg többet, aztán gyorsan el is terelte a témát, hogy hagyjuk.


Amúgy ő nem tudja, hogy vannak érzéseim felé.


2021. febr. 17. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Kapcsolatra képes lenne nőkkel, de nem akar mégsem.nekem ennyi jött csak le az egészből hogy nem "faember".
2021. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Nekem ia van szeretőm amugy.1.vagyok.

Csak nekem is néha kérdéses amiket művel de teljesen más.


Az enyém nem ilyen apro erintéses bókolós, hanem olyanok érdeklik hogy én milyen rendszerben alszom pl (gyakran fent vagyok éjjel ő meg nem), mert ő szeret ejszaka nyugodt alvást, vagy olyanokat kerdez meg hogy szoktam e reggelizni mert ő ezt fontosnak tartja, tetszik neki hogy hasonlo sokmindenben a gondolkodásunk, világnézetünk, érdekli hogyan gondolkodom az anyagiakrol, vagy pl hogy az ex esélyes e még nálam, mennyire vannak nyitott/lezáratlan ügyeim, nem tabu neki a házasság gondolata sem, meg ilyen aproságok.


Szoval nem akar semmit, de azért felméri a terepet rolam rendesen. Azt latom..

2021. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta a nők javarészéről maugy a véleményét hogy milyen szinten inkompetens neki a legtöbb. Mert azt sem tudják mi kell a férfinak pl nem nyuszifüles fotok :D

Sztem a tied sem rád értette, hanem hogy akivel akart kapcsolatot, azzal nem jött össze neki.

2021. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

(Megint en bocsi)Igy belegondolva, en is simáb foghatnam a kezét stb de belőlem ez nem jön.

Szex után nem is összebujás van meg ilyenek hanem szabályos "targyalások"mennek, komoly beszélgetések. Es full komoly kérdések, elemez gondolkodik, visszakerdez, magárol teljesen nyitott és hangsulyt helyez a kommunikáciora de nagy hangsulyt.

Es bennem az a félsz van amugy mivel nekem ez kicsit faraszto hogy viszont bele kell tennem energiát a kommunikácioba különben nem működik sokáig :(

2021. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

*de még a politikárol is beszélgettunk miatta :D

Szoval az én kapcsolatom az ilyen :D

Nem elég a szex de a nő legyen művelt okos passzoljon a világnézet, egyezzünk mindenben:D


Eddig vettem az akadályokat ugyan de engem fáraszt :)

2021. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ültesd le és beszéljetek őszintén, mert ezt max ideig-óráig fogod bírni úgy, hogy érzéseid is alakulnak.
2021. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azzal amúgy még kiegészíteném, hogy az első szex után marasztalni próbált és, hogy ne menjek be dolgozni, hanem töltsük együtt a napot. Meg volt olyan is, amikor felhozta, hogy bulik után ha megyünk barátnőkkel, akkor aludhatok nála. Amikor meg megkérdeztem, hogy mi van ha pont lenne itt egy lány nála, azt felelte, hogy nem lenne más. Amúgy meg mindig érdeklődik más srácokról, hogy randizgatok e mással vagy van e aki érdekel.
2021. febr. 17. 20:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp akarok vele beszélni a napokban.
2021. febr. 17. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy túl sokat képzelsz bele. Neki meg nem igazán van nehéz dolga. Nem mindenkinek való ez, valószínűleg ez lesz a te tanulópénzed.
2021. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Szurkolok, ird meg mi történt a beszelgetes után ! :)
2021. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!