Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan erzem, hogy az anyjake...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem, hogy az anyjakent kezel?

Figyelt kérdés

Parom ffi 25eves. Ma felhivott egy kozos baratunk, hogy megengedem-e paromnak, hogy munka utan találkozzanak. Parom mondta neki, hogy engem kerdezzen meg, nem is ertettem.

Egyrészt miert nem parom mondja, masreszt meg nekem ez lealacsonyito, vagy nem is tudom milyen erzes. Mondtam is a havernak meg paromnak is, hogy ne tőlem kerjenek mar engedelyt, felnott emberek. Oke azt ugyahogy elvarom, hogy mondja, ha talalkoznak meg hogy mikor er haza. De nemaar. Teljesen ugy erzem magam az ilyenek utan, mintha valami zsembes harpia lennek, aki minimal porazon tartja a parjat, kozbe ez nem igy van.

Es most en vagyok a szar, mert kellemetlennek tartom a szituaciot.


2021. febr. 18. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez de magas labda 😂


Halal komolyan elmondtam volna a havernak h este mikorra kell hazakisernie es mit mennyit ihat es kit hivhat meg egy korre.

Es h ne csajozzon mert akkor huzok meg egyett az erenyoven es az mar fajni fog neki.


😂

2021. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
TE kellemetlennek tartod. De sajna 10-ből 9 nő meg elvárja, hogy a pasija csicska legyen.
2021. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez de sz.r mikor a pasi ezt várja egy nőtől :D hogy nekik ezt jelenti egy kapcsolat. Ez harmatgyenge eq alacsony kapcsolat az biztos.
2021. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

eleg valoszinu, hogy tenyleg valami zsembes harpia vagy.


es honnan tudja elore, hogy mikorra er haza?

2021. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg párszor már megjárta veled így már inkább előre készül. Lehet te nem érzed a dolgot, de ennek oka van, hogy ennyire "tart tőled" ilyen téren.
2021. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!