Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha egy srác sokat néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy srác sokat néz engem, és én tartom vele a szemkontaktust mondhatni sokáig, akkor ő ebből mire következtethet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Tini kategóriába menj át!
2021. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetne csak a kérdésre válaszolni, vagy figyelmen kívül hagyni? Nem vagyunk tinik.
2021. febr. 18. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Arra, hogy elbambultál.
2021. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes beléd
2021. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi így jöttünk össze 2 éve a párommal!
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.hez És 22l-24f évesek vagyunk.. tervezzük a jövőnket. Kezdődött mind ez azzal hogy nézett, nekem pedig tetszett hogy ilyen figyelmet kapok tőle illetve én is néztem őt majd lassan már beszélgettünk, aztán azt vettük észre hogy bele szerettünk a másikba.
2021. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akármire, ez az ő személyiségétől függ. Ha paranoid skizofrén, akkor arra is, hogy egy szimulátorban él, ami őt figyeli meg, és te egy rosszul rejtőzködő figyelő vagy.

Vagy hogy meg akarod kínozni a családját.

Tönkre akarod tenni.

Hogy nem gondolkodsz csak bámúlsz.

Hogy őrült vagy és életcélod hogy őt kövesd és ne hagyd élni.

Stb.

Akármire. Tőle függ.

2021. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!