Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat arra a viselkedese,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat arra a viselkedese, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ha igy viselkedik veletek egy ferfi ismerosotok, az utalhat arra, hogy tetszem neki vagy csak jo baratnak tart?


-latszik rajta, hogy orul neki amikor lat

-gyakran viccelodunk egymassal

-tudja, hogy szingli vagyok (es tobbszor is piszkal azzal, hogy egy olyan lany mint en hogy hogy nincs kapcsolatban)

-volt mar hogy szemeztunk

-amikor bokol nekem akkor latom rajta, hogy egy kicsit megvaltozik (olyan mintha ideges lenne....) es mindig figyeli, hogy mit reagalok ra ilyenkor.

-megkerdezte mar hogy en milyen parkapcsolatra vagyom (meg ugy igazabol gyakran beszelunk parkapcsolati es szexualis dolgokrol..)

-illetve, ahogy telnek a honapok, egyre nyitotabb lesz felem (bar ez ugye egy baratsagnal alap hogy igy lesz)

+ eszrevettem, hogy velem tenyleg maskepp viselkedik mint a tobbi lany ismerosevel.

A masik pedig, hogy tudom neki van egy szexkapcsolata. Azt mondta, hogy nincsenek az o reszerol erzelmek abban a kapcsolataban, viszont ha egy ilyet megoszt velem, akkor csak baratkent tekinthet ram, igaz?


2021. febr. 19. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A pasiknál inkabb az a kérdés hogy ki nem tetszik nekik :D
2021. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Tetszeni sok mindenki tetszik az embernek. Ez nem jelenti, hogy kapcsolatot is akar. Ez vagy haverkodik, vagy felméri a terepet, hogy lennél-e a másik szexkapcsolata. Ha komolyat akarna, már tudnál róla. Ha ezeket merte, randira is hívott volna.
2021. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 hala az egnek :D

Mert en tenyleg nem akarok tole tobbet baratsagnal.

2021. febr. 19. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak szexkapcsolatot akarna veled kialakítani a másik mellett. Nem véletlenül hozta tudomásodra.
2021. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!