Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexet akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexet akar vagy tényleg csak barátot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány ismerősöm Csilla, aki nemrég szakított a pasijával. Mielőtt összejött vele, ugyebár mi nagyon jóban voltunk, elég sokat beszélgettünk. De mikor összejött csúnyán összevesztünk és nem beszéltünk aztán megmaradt ez a kedves beszélőviszony. Két évnyi kapcsolat után szakított a fiúval és most kb. egy hétre rá rám írt és beszélgetni kezdtünk. Aztán feljött az, hogy menjek náluk egy hétre meg aludjak ott hasonló, mert nincs fiúja ugye és nem lenne féltékeny. Én mondtam, hogy Csilla, nekem barátnőm van. Azt mondta erről neki nem kell tudnia hasonló. Körülbelül 4x mondtam, hogy gondolkodom rajta és 4x mondta, hogy nem kell gondolkodni csak menjek. Azt mondta, hogy ne értsem félre. Szerintetek?


A csaj 20 éves én 19.



2021. febr. 20. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj nem normalis xD

Szakitottak a palijaval aztan hirtelen te ilyen fontos lettél és ennyire ragaszkodik?

En nem tudom mit akar, de hogy a helyedben nem mennék el vele az fix

2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

XD

tesó ha átmész úgy leszív hogy homlokod behorpad

2021. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már hulye...! Mivel már nincs kanja így nincs aki megdugja. Hiánya van, dugni akar. Az tök mindegy ki, csak legyen szex. És rólad tudja hogy mennyire odavoltál érte, ezért azt is tudja hogy az első szóra ugrassz neki. Kéznél vagy. Ennyi. Nem barátkozik, de még csak hosszú távon sem gondolkozik. Ráadásul még a hab a tortán neki, hogy belerángasson téged a megcsalásba. Könnyen fog téged zsarolni hogy elmondja a barátnődnek.


Ha van egy csöppnyi eszed és tekintettel vagy a barátbődre, akkor nem mész el a csajhoz és nem foglalkozol vele. Ignoráld!

2021. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam én oda érte csak beszélgettünk. Sosem tekintettem többnek mint barát.
2021. febr. 20. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor menj, ha jöhet a barátnőd is, és csak akkor, ha ő is benne van abban, hogy legyetek hárman barátok.
2021. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak én vagyok ennyire süti, hogy tényleg egy baráti találkozót akar és semmi mást? És csak egy 10 százalék van abban, hogy le is akar feküdni velem?
2021. febr. 21. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt akar, de a barátnőd az életben nem fogja elhinni, ha egyedül mész.
2021. febr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :D
2021. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!