Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell előítéletet gyártan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell előítéletet gyártani olyan emberről, akinek nem volt még komoly kapcsolata vagy esetleg nem volt semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Miért hagyna ott? Miért akarná kiélni magát? Miért lenne vele rossz a kapcsolat? Nem minden ember egyforma.
2021. febr. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert ez semmibe nem kerül. Megismerni, megtudni az életútját, a miértjeit.. na az más sokkal több idő, ennyit senki nem áldoz rá.
2021. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ház ez az. Miért minuszolták le ezt a választ? Teljesen jól leírta.
2021. febr. 21. 15:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Kit érdekel, hogy volt e kapcsolata vagy sem. Van aki könnyen belemegy egyik kapcsolatból a másikba, van akin nem. Most akkor az előbbi értékesebb, mint az utóbbi?
2021. febr. 21. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem szimpibb az ilyen, mint akinek sok kapcsolata volt.
2021. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Az nem előítélet, ha tapasztalataim alapján ez van. S nem egyszer, nem kétszer. Nem élte ki magát, ő mégse akar komolyat, de köszi, stb. Tanítson ki valaki mást most már a radai rosseb, én meguntam és ezt is meg lehet érteni kérdező, hogy túl sok időt áldoztam és lehetőséget adtam. És ezzel nem vagyok ám egyedül, tán innen ered a dolog.
2021. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy állítotok be mindenkit, mintha mindenki egyforma lenne. Sajnos nekem kevés nő tetszik, ezért nem jött össze semmi, de megbecsülném a másikat. A rossz tapasztalat nem egyenlő azzal, hogy minden olyan emberrel rossz lesz a kapcsolat, rossz lesz a szex, ott hagy és defektes.
2021. febr. 21. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mind az lenne, de eddig 5-ből 5 ilyen volt. a 6. egyént már nem akarom megvárni, úgyhogy most már csak tapasztaltakkal kezdek.
2021. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik ilyeneket tesznek, azok unatkoznak, a saját kis életükkel sem tudnak mit kezdeni, így a másikkal szórakoznak.
2021. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!