Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért nem kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem kellek?

Figyelt kérdés

Tetszem a pasiknak, és okosnak mondható vagyok. Ha randizok, akkor az elején jól megy minden, aztán beijednek és "te megvagy pasi nélkül is" dumával dobnak. Akkora nagy gond, hogy vannak céljaim, megállok a lábamon, határozott vagyok, tudok "pasis" dolgokat is csinálni pl. kicserélni a kereket, van önbizalmam, nem félek kockáztatni, imádok szexelni, tudok házias is lenni.. stb ? Ez ennyire ijesztő egy nőben?

27/N



2021. febr. 21. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő. Hányszor fordult elő ez "te megvagy pasi nélkül is"?
2021. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak nem megfelelő pasikat fogtál eddig ki, egy igazi férfinak kb. főnyeremény lennél. A leírásod alapján nekem tuti :)

36/f

2021. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tíz éve még elkértem volna a számodat.
2021. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a meglepően pozitív válaszokat.

Eddig 3x ráztak le ezzel, köztük az exem is. Állítólag nem érezte elég férfinak mellettem magát (de nem a szexen múlott, mert azt mindig megkapta).

2021. febr. 21. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
3-as vagyok.Aki bizonytalan a férfiasságában(nem szexuálisan),az általában "gyenge" nőt szeretne maga mellé,hogy kompenzálhasson.Aki tisztában van a saját értékeivel,az viszont olyat,akivel egyenlő partnerek.
2021. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Varjunk. Nem az van, hogy te mindezt elso negy randin eloadod szoban? Marmint pl a kerekcseret.

Mert egy dolog belevalo csajnak lenni, mas dolog asszertiv fellepessel megijeszteni a masikat.

2021. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd meg a ferfinak h ferfi lehessen ....


Hagyd h segitsen, kerd ki a velemenyet, hagyd h tamaszkodhass ra...


Tudjuk a mai nok erosek magabiztosak es mi dent meg tudnak tenni amit a ferfi is.

De pont ezert mert mindent maguk akarnak ezzel ugymond kasztraljak a ferfit.


Tudom en is beleestem ebbe. Majd mikor rajottem h ferfibb vagyok egy ferfinel. Akkor visszavettem es azt ereztettem h szuksegem van ra. Tudom h egyedul is meg tudom oldani szerelni javitani epiteni azt a valamit, de kell a ferfinak h azt erezze h o az eros az ugyes es h a nonek mennyire szuksege van ra. Ha ezt elveszed a ferfitol mi marad???


Igen szeretik a hatarozott eros noket a ferfiak. De az okos no ugy magabiztos es eros hogy kozben a ferfi ferfinak erzi magat!

2021. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Randin ilyen téma fel sem jön, nem szoktam "felvágni", de ha kérdeznek hogy mit csinálok vagy a múltamról, akkor levágják, hogy nem vagyok toronyban élő hercegkisasszony. Anyagias pedig egyáltalán nem vagyok (sőt a randin és később sem engedem hogy fizessen a férfi),dolgozom, van lakásom is.

Nem megcsinálni a pasis dolgokat pedig nem tudom, mert egyedül élek, muszáj megcsinálnom ha akarom ha nem, mert nem fog jönni senki, hogy megcsinálja helyettem. Csak magamra számíthatok.

2021. febr. 21. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy van valami a non-verbális kommunikációdban, ami arra utal, hogy túl kemény, túl férfias vagy.

Ettől még lehet kereket cserélni, meg ilyenek.

Csak úgy lehet ezeket megítélni, ha valaki élőben lát. Ha esetleg van olyan férfi barátod, ismerősöd, rokonod, kollégád, akivel erről őszintén tudsz beszélgetni, akkor tőle inkább kaphatsz releváns válaszokat.

2021. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nem tudom, bizonyára rossz a kisugárzásom, bár eddig mindenhol szerettek (nemtől függetlenül).

A férfi ismerőseimmel nem tudom megbeszélni, mert akikkel jó viszonyban voltam, ők szerelmet vallottak vagy csak megfektetni akartak, így ezt nem erőltetem.

2021. febr. 21. 19:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!