Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tud mit beszélni napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tud mit beszélni napközben a párjával ha igen akkor mennyit beszéltek egy nap?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt. Ritkán találkozunk mert messze lakik.

Régen szinte egész nap írogattunk a másiknak meg volt hogy 2-3szor beszéltünk. Most meg napközben esetleg 1-2 üzenet meg este egy kis telefon. De sokszor alig van mit beszèlni.

Félek hamar kiég a kapcsolatunk pedig szeretjük egymást. Más is így van vagy ti tudtok mit beszélni? Miröl beszéltek? Nem tudom ha közelebb lenne vagy együtt laknánk akkor más lenne e a helyzet.


2021. febr. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakran előfordul , hogy ha a felek ritkán tudnak találkozni akkor úgymond értékét veszti a kapcsolat, és eltávolodnak egymástól.


Az együtt töltött idő hiánya ilyen esetben a kapcsolat végét is jelentheti.


ÉS távolról nincs semmi olyan sms, vagy üzenet vagy telefonos csevej, vagy videó beszélgetés ami helyettesíthetné az élő találkozást.

2021. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Be szoktunk számolni, hogy mit csináltunk aznap. Esetleg a barátaink mit meséltek, ha az nem olyan jellegű, hogy nem tartozik másra. Ha van a közeljövőben programunk, akkor egyeztetünk hova megyünk, mit viszünk.

Gyakran előfordul, hogy böngészünk a telefonunkon egymás mellett és ha olvasunk egy érdekes vagy vitatott cikket, akkor megbeszéljük a véleményünket róla.

2021. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban vagyok, egyáltalán nem tudunk találkozni jelenleg. Amikor dolgozunk, akkor csak 2-3 üzenetet küldünk, de minden este videótelefonálunk, hétvégén meg többet beszélünk napközben is.

Egyikünk sem az a nagy dumás, szóval inkább a napi dolgokról beszélünk, hogy mi történt aznap, mit csináltunk, képeket küldünk, stb. De nekünk ez így jó, nekem nincs hiányérzetem, mert nagyon törődik velem, és bármit elmondhatok neki.

2021. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg itthon vagyok, ő 7-15 dolgozik, ő hordja a lányomat suliba meg hozza haza. Természetesen beszélünk regfel, hogy minden ok volt, felkelt rendesen a lányom, az úton is minden rendben stb stb.

Beszélünk délelőtt, hogy pl mit főzök, vagy hogy a kutya megint átlógott a szomszéd udvarára. Beszélünk arról is, kell-e valami, beszaladjon-e a boltba.

Felhív délután mikor megy a lányomért.

Szóval igen, beszélünk napközben.

2021. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgozunk, így max 1-1 üzenet napközben. De mivel együtt élünk, így este ez nem gond. Amíg távkapcsolatban voltunk, napközben is több üzenetet váltottunk, képeket küldtünk és este 1-2 órás skype volt mindig.
2021. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is együtt élünk, de azért csak van olyan ami miatt beszél két ember napközben.

Mondjuk én nem szoktam hívogatni, ő tudja mikor ér rá. Két hegesztés közben nem igen veszi fel. :)

De ha van valami, úgyis visszahív.

Este mi is beszélgetünk, de pl délután a lányom kap több figyelmet, na meg párom hajlamos hamar elaludni, így nem minden este van hogy éjfélig dumálunk az ágyban.

Amíg megvolt a munkahelyem, sokat írogattunk, mert mint biztonsági őr, 24 órában volt időm. Írni kevesebbet írunk, inkább telefonálunk. Érdekes, de akkor is felhív, ha indulnak haza. Ezt tudom miért, ugyanis hajlamos vagyok akkor szólni, hogy kell valami, miután kiszállt a kocsiból már. Na azért haragszik, mert utána utál bárhová is menni.

2021. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!