Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés

Adnátok jó tippeket?:)

A vízsugarat ne... azt tudom!

de légyszi olyat ami inkább a csiklómat izgatja.


2010. aug. 17. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézzel.
2010. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ujjacskáimmal és (kis)párnával:D
2010. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a barátom kezével-szájával...nincs szükségem masztiraXD már majdnem egy éve nem csináltam(:
2010. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kézzel-oké,de bővebben?
2010. aug. 17. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
én imádom ha ráülök a fotel szélére vagy valami ilyesmire és csak mozgok...,vagy akármilyen ilyen dudorra,néha ha hason fekszem a takarómon és valahogy úgy van a takaró, hogy ott van egy dudor vagy görcs akkor is elkezdek mozogni rajta és jó. vagy voltmár olyan, hogy feszesrövidnaci volt rajtam és valahogy furán jött ki,mert mikor ültem mintha vágta volna a csiklóm és elkezdtem mozogni és rohdt jó érzés volt. :D bár ezek ilyen spontán dolgok...:)
2010. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csapkodd baseballütővel.
2010. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vizsugár pedig nagyon is jó! az csak a csiklót izgatja. közben a kezet is tud segíteni:)
2010. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!