Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért ilyen elutasító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen elutasítóak egy fiúval?

Figyelt kérdés
Ha én vagy sokan masok gondolol ismerkedni akarok egy lánnyol vagy beszelgetni akkor vagy az a válasz általában hogy " minek irsz? Nem vagyok kivancsi rad, nem akarok veled beszélgetni." Ez még a jobbik, de van amikor nem válaszolnak semmit. És hiaba probál az ember kedves lenni velük csak ők választanak es sajnos az ő szintjukkel megfelelő partnerrel beszélgetnek csak a lányok meg ismerkednek. Ez engem bánt es egyre jobban elkeserít hogy ennyire rosszindulatúak és nem is ismernek engem de egyből odairják hogy minek irsz? Kopj le meg stb.
2021. márc. 1. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hol írsz rájuk? Társkeresőn vagy olyan nem társkereső oldalon? Ha előbbin, akkor ezek a csajok parasztok, nem kell velük foglalkozni. Ha mittudomén, facebookon, gyk-n, fórumon írsz "ismerkedni", akkor érthetőbb, mert az nem társkereső oldal szeretethiányos embereknek, és nem azért vannak fent, hogy ott is rájukírjon mindenféle kanos ember. Nem kötelességük ilyen oldalon másokkal bájologni.
2021. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván bunkónak lenni nem szép dolog, de nem kötelesek beszélgetni és ismerkedni veled. Ha nem szeretnének, akkor nem fognak - teljesen jogosan.
2021. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát legutobb akire rairtam munkahelyrol ismerem csak en visszahuzodo csendes srac vagyok es eloben nem nagyon merek es irasban jobban megy. Rairtam aztan kerdezte honnan ismerem meg stb aztan kerdeztem tole hogy van e kedved beszelgetni? Es ezutan a kerdes utan azt irta hogy minek irsz? Nem esett le hogy nem akarok beszelgetni veled? Kopj le. Ez volt a valasza. Ez tipikus bunkosag pedig tetszett volna lany de nagyot csalodtam. A munkahelyre sem mentem mar be masnap mondjuk en alkalmiban voltam ott es igy kilephettem onnan konnyen. De rosszul esik ez szamomra mert en bar félős vagyok es nehezen nyílok meg de kedves vagyok es segitokesz az emberekkel. Megis ilyen valaszokat kapok.
2021. márc. 1. 22:50
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
A bunkóság valóban, nos, bunkó dolog, de neked se erősséged a kommunikáció. Teljesen feleslegesen kérdezed meg, hogy szeretne-e beszélgetni, mert a legtöbb ember nem szeret számára ismeretlenekkel beszélgetni. Miért nem írod meg, hogy emiatt és emiatt szimpatikus és szeretnéd megismerni?
2021. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mar azt korabban megirtam neki hogy szimlatikus de arra egy szot sem reagalt. Aztan kesobb megirta hogy minek irsz...es stb. Es sajnos sok lány ilyen. Ez elszomorito hogy az emberek mar nem akarnak egymassal ismerkedni es sajnos ez ongyilkosaghoz fog vezetni

Az emberi agy ugy van "beprogramozva" hogy szukseg van egy társra aki igényli es szukseget erzi ra viszont ha eleve elutasitasokat kap a masiktol akkor az halalhoz fog vezetni.

2021. márc. 1. 23:01
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezek az emberek szeretnének ismerkedni - csak nem veled. Azért ne csináljunk úgy, hogyha tőled nem szeretnének semmit, akkor biztos senki mástól se.
2021. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra nem reagált, akkor azt fel kellett volna fognod, nem érdekled. Olyannal akarj ismerkedni, ahol van fogadókészség.
2021. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Es olyan hol van? Mert sztem mar nincs is olyan
2021. márc. 1. 23:46
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez a jelenség tipikusan akkor fordul elő, amikor Átlag Jani vagy Átlagon Aluli Pisti kiszemeli magának az Adriana Lima hasonmást. Olyankor senki más nincs, csak Ő. A Pénztáros Julcsa elbújhat a szürke homályban, az utcán melletted elsétáló hölgyek pedig számodra túl uncsik és rondák, mert ugyan vannak lepukkant max 10/3-masok is, de neked a 10/5, 10/6 és 10/7 sem elég szép és érdekfeszítő, mert Neked 10/2 létedre a 10/10 kellene. Csak azért írom így, hogy Te is értsd. Lefordítottam a Te nyelvedre.😇🤗
2021. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as Ott a Tinder, erre való.
2021. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!