Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 28éves férfi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28éves férfi komolyan tudd veni egy 19éves lányt?

Figyelt kérdés

19éves vagyok, nem rég össze ismerkedtem egy 28éves férfival, már volt pár randik, összinte beszélgetés, és már le is feküdtünk.

Már 2honapja tart, és sosem éreztem ilyen jól magam, sosem éreztem ennyire biztosnak semmit.

Engem nem zavar a 9év kor külömbség, sőt nekem ennyi kell is.

A saját kór osztályom nekem túl sok, anya pici fia, és általában komolytalan, és lehetetlen tervezni hisz még élni akarnak, és ez meg is érthető.

Mondhatni őt tudom felmutatni első komolynak, aki mellett nem szégyenlek önmagam lenni, sok mindenben hasonlítunk, nagy részt egyezik a világ képünk is. Vele minden tökéletes eddig semmi probléma nem volt...

Csak aztán rá tértem a komolyabb témára, hogy most akkor mi hogy állunk. Azt mondta szeret velem lenni, jól érzi magát, teljesen egy hangon vagyunk, és tetszem neki, de aztán rá vágta hogy még ne mélyítsük el. Kérdeztem ezt hogy érti, csak össze járunk és ilyenek?

Majd mondta nem dehogy, akkor nem randiznánk, nem mesélt volna magáról, és nem jönne értem minden alkalommal házhoz, és hogy kerek perec meg mondta volna ha igy lenne. De akkor mit ne mélyítsünk el? Már 2honapja igy vagyunk, szinte olyan mint ha járnánk, de még sem.

Mit kellene gondolnom komoly a szándéka, és nem akarja elsietni?

Tudom hogy érdeklem, de ezt nem tudom hova tenni.



2021. márc. 4. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Elszórakozik veled, míg meg nem un.
2021. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

"még ne mélyítsük el"

Lefordítva: "soha nem mélyítsük el."

Több vagy mint szerető de nem vesz komolyan.

2021. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

"Mi Atyánk!

Kérlek hallgasd meg az imáimat és add, hogy, a születendő gyermekem FIÚ legyen! Nem bírnám elviselni, ha egy ilyen lányom lenne, mint az a kis ostoba ribi típus, amit a kérdező is képvisel!

Ámen!" 🙏

2021. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem veszed észre, hogy csak kefélget téged, te szerencsétlen?

Házhoz megy érted és mesél magáról... Erre egy prostiért is képes bármelyik férfi.

Te vagy neki a fix punci, amit megrakhat, ha kanos, de egyébként esze ágában sincs komolyabban elköteleződni.

2021. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3. Na igen, de jobban járna ha az alma messze esne a fájától.

Ha nem érdekel a kérdés akkor ne kommentelj mert más elfoglaltságod nincs, és ez az oldal tölti ki az életed.

2021. márc. 4. 10:59
 6/27 A kérdező kommentje:

Cafat? Ez vicces.

Látom boldogtalan vagy. Az ilyen vélemény nem érdekel.

De azért köszönöm.:*

2021. márc. 4. 11:01
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Szívesen 😘
2021. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

Én 27 éves vagyok és 19 éves barátnőm van. Háromnegyed éves a kapcsolatunk és abszolút jól megvagyunk. Tavaly is amikor ismerkedtem 18-23 év között volt beállítva nálam az érdeklődési kör. A nagyszüleimnél is a nagypapáim 5 és 10 évekkel voltak fiatalabbak a mamáimnál és ott is hosszú és boldog házasságuk volt. 5-10 év korkülönbség aztán tényleg semmi.


Bármikor előbb lenne egy 19 éves barátnőm, mint pl egy 25, 27 éves. (Hacsak nem 35-40 éves vagyok már.)

2021. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8. Igen teljesen igazad van, és ez mind ember függő hogy ki milyen kórosztályban tálalja meg a párlyát.

Köszönöm biztató válaszod, és sok boldogságot a barátnőddel.:)

2021. márc. 4. 11:21
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem, a nagy korkülönbségnél nem az a baj, hogy csak kefélgetik a fiatalt! Az a nagyobb gond, ha el is veszik, és egy életet kell úgy leélnie, hogy nincsenek egy súlycsoportban, ami idővel egyre jobban(mikor a testiség oda) elfajul majd az idősebb fél részéről. Egész életében úgy fog kezelni téged, mint a fiatalabbat, neked meg fel kell rá nézned, mint az idősebbre. Akkor is, ha már tapasztalt felnőtt, dolgozó, teljes értékű felnőtt nő leszel, nem fog számítani, mert nem így kezdtetek, sosem fog másként tekinteni rád, te mindig 9 évvel kevesebb leszel nála, aki kevesebbet dolgozott, kevesebbet tapasztalt, kevesebbet tud - szerinte!


Simán elvehet, sőt, idősebb emberek kifejezetten szívesen állapodnak meg sokkal fiatalabbakkal, de hidd el, hogy nem azért, mert olyan fene érett vagy, hanem mert tetszik neki, hogy többnek érzi magát nálad, ő a sérült személyiség, amiért összeáll egy hozzá képest fiatallal. (ő se idős nyilván, de hozzád képest idős!)


Mennyit fogok szenvedni a lányommal, mire ezt sikerül megértetnem vele, nekem is csak a tapasztalat hozta meg az eszem..


Figyeld a mondatokat:


"neked nem kell", "te nem tudod" "majd én" "még nem kell tudnod" "ne érdekeljen" "én többet" "én jobban" "nekem több időm volt" "nem fog menni" "majd pár év múlva te is" "mintha te tudnád" "honnan tudnád" "neked még ez meg ez meg ez sincs, nekem meg van"


Az egészen apró dolgoktól a nagy dolgokig, sok(a többség ilyen kapcsolatban) idősebb folyamatosan lenézi a fiatalabbat és igen, ők ezt élvezik és kifejezetten akarnak ilyen kapcsolatban maradni, ahol ők lehetnek a királyok, akik kapnak egy csini kislányt, aki issza minden szavukat és kevesebbnek érzi magát náluk..

2021. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!