Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít manapság cikinek 23 éves lányként szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Teljesen normális életet élek, egyetem mellett dolgozok, építem az életem. Kedves, jószívű lánynak tartanak. Jelenleg nem vagyok olyan környezetben, ahol ismerkedni tudnék, a kollégáim többsége nő, az egyetemen meg távoktatás van. Az alakommal nincs gond, vékony vagyok, vannak nálam szebb lányok is az tény, de csúnyának nem tartom magamat. Sokan mondják, hogy önbizalom hiányos vagyok, és, hogy alacsony az önértékelésem.
2021. márc. 4. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem cikinek mondanám, csak nagyon furának; nem alakult még ki benned a vágy? nem érdekel az erotika?
2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Sosem èrtettem a szüzessèg meglète mièrt lenne gáz!? Nyilván persze èrthető ha az èrintett bizonyos kor felett már kellemetlennek èrzi, de hidd el, ha jön valaki aki tènyleg szeret ès nem csak a lukat látja bennedy azt pont nem fogja èrdekelni.
2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Majd segitek en neked! Ja es nyugi no vagyok en is es 25. De nem ugy segitek :D Figyelj. En 17 voltam anno az elsonel es mocskosul meg is bantam mert ra nemsokkal jottem ossze parommal. Es bar akkor az az elottinel nem mentem volna bele. Mert idovel eljott az eeen nagy Ő m. A nagyon nagy Ő. Tehat nem azt mondom hogy orokke varj, de minden jottment melosnak ne add oda magad. Fontos hogy amig nem volt meg az elso neked, a sracnak NE aruld el. Utana allati romantikus lesz ha megtudja! Es nem lesz tele minden voros folttal ez csak a mende mondaban van.. egyetlen csepp ver az egesz eszre se veszi.. ennyi na. :D


Helyet ismerkedesre nem tudok mondani mert en minden udvarlom es vegul az elettarsam is nagyon bena helyeken ismertem meg.

2021. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki
2021. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én örülnék, ha szűz lánnyal találkoznék.
2021. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire. Eleve a férfiakat szokták leszólni, ha x éves kor felett még szűz. Nőknél értéknek számít sokaknál.
2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Lányként szerintem semennyire nem érdekel senkit, és ezt úgy mondom, hogy én is 22 évesen vesztettem el. A legkevésbé sem zavart előtte egyébként, hogy szűz vagyok.


Azt is garantálom neked, hogy nem csak a komoly férfiakat nem érdekli ez, de azokat sem, akik csak egyéjszakázni akarnak.

2021. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

#7 vagyok, véletlenül küldtem el, még folytatni akartam...


Szóval tényleg, a férfiak nagy részét vagy nem érdekli, vagy pont, hogy pozitív dolognak véli ezt.


Gondolom, ha már eddig vártál, nem akarod egy kis kaland folyamán elveszíteni. Ha meg kapcsolatban történik meg a dolog, akkor hidd el, a legkevésbé sem fogja zavarni a párodat, sőt. Szóval semmiképp nem kell aggódnod.

2021. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon cikinek számított már 20 évvel ezelőtt is.
2021. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjuk már ezt a szöveget, hogy lányoknál nem számít meg értéknek tekintik, és a többi.


Nekem is vannak 24-25 éves szűz lányrokonaim/ismerőseim, és pont azért azok, mert mentálisan gond van velük. A szülők nem engedik őket "felnőtteskedni" és nekik ez normális már, vagy tényleg abba a csúnya 5%-ba tartoznak, akikkel senki nem akar kezdeni.


Azt is hallottam elégszer társasáfban, hogy milyen furának tartják ezeket a lányokat a férfiak, feltételezik, hogy való gond van velük.


Csak itt a GYK-n kezelik valami meseszerű értékként a szüzességet, amúgy valami tényleg fura, ha egy lány 23-25 éves korára még egyszer sem tudott olyan kapcsolatot kialakítani, hogy abba belefér jenő a szex.

2021. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!