Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselkednek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így ha szexkapcsolatot keresek?

Figyelt kérdés
Leírom neki őszintén, hogy engem csak a testiség érdekel erre ő megkérdezi, hogy akkor fizetek-e, hogy az ő testét használhassam? Ha már én csak őt egy lyuknak nézem. De nem gondolta ezt komolyan csak így háborodott fel. Tényleg ez olyan megalázó lányok??
2021. márc. 5. 13:52
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Van, akinek megalázó, van akinek nem az a szexkapcsolat.

Nyilván, becsapva lenni rosszabb érzés és megalázó érzés, de az szerintem önmagában nem megalázó, hogy valaki közli, mi a célja vagy hogy a céljai kimerülnek a szexualitásban és ezt a másik fél tudomásul veszi, nagyon sok erre vevő partner létezik.

Más kérdés, hogy gondolom vannak lányok, akik úgy vannak vele, hogy ha már érzelmi törődést nem kapnak, akkor legalább pénzük legyen, nem tudom.

2021. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van.

Nem gond ez így, de nőként kell azért valami más is, hogy megérje dugni valakivel.

2021. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

#2

Egyáltalán nem vagyok ellene a szexmunkának vagy annak, hogy valaki pénzt kérjen érte, mindenkinek szíve joga, de egy nő miért ne "dughatna" valakivel csak azért, mert jól esik neki?

2021. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

#3

Nő vagyok. És alapjaiban teljesen egyetértek.

De ott van az, hogy "mert jól esik neki".

Na egy random pasassal, aki csak magára gondol, mert azért csinálja, hogy neki jó legyen (általában ez a motiváció), az melyik nőnek esik jól?

Ez nem törvényszerű, de legtöbbször ezek a pasik nem tudnak/akarnak nyújtani semmit, ő elélvez, a nő meg így járt...

Azért írtam, hogy akkor legalább fizessenek, hogy a nőnek is megérje....

2021. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést kiírod minden második héten.
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Haladnak a korral, mar nem az utcan allnak. Vegre lehet Balazskanak is szexkapcsolata.
2021. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
36%

#4 Rengeteg nő keres csak testi örömöt, szerintem annak jól esik :D Mi az, hogy "random pasas" Egyrészt a szex KAPCSOLAT az nem random pasas, másrészt férfiak is élvezik a szexet random nőkkel.

Butaság azt hinni, hogy egy nő nem szeretheti a szexet egy szexre alkalmas partnerrel.


Egy ágyban balf-sz vagy önző férfi akkor is ha, ha kapcsolatban van vele a nő, szóval ez se logikus válasz, másrészt rengeteg alkalmi partnert kereső férfi van, aki nem önző, és akit érdekel a jó hírneve :D

2021. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, szexkapcsolatot keresek, de csak olyannal, akivel amúgy járnék is, tehát külsőleg és belsőleg is hoznia kell a szintet.


Ha azt hiszed, hogy valaki dugna veled, csak mert ő is meg te is csak szexet kerestek, elég ostoba vagy, ha meg csak idáig futja, akkor bizony fizetni kell, ha akarsz is valamit.


Előbb csábítsd el a csajt, aztán közöld szex/csók előtt, hogy nem keresel kapcsolatot, akkor sikered lesz.

2021. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!