Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok egy nőnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok egy nőnek, hogy csinos, ha nem úgy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk gúnyból. Magától mondja, nem ti kényszerítitek ki belőle.
2021. márc. 7. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ronda vagy igénytelenül fest akkor tuti nem mondom neki.


De ha amúgy csinos, csak nekem nem az esetem, akkro kedvességből figyelmességből szoktam mondani.

2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gúnyból is és azért is,mert a szexben még talán az elmegy kategória lennék.Ezeket valahogy sose tudtam elhinni,érződött benne,hogy nem gondolják őszintén.

Egyszer találkoztam egy sráccal viszont az egyetem előtt,amikor egy hivatalos teendőt intéztünk mindketten.Váltottunk pár szót,és neki egy nézéséből megállapítottam,ő talán tényleg szépnek találhat.Ő pl nyilván nem mondta ki abban a pár percben,de amilyen őszintén mosolygott és a mellem helyett végig a szemembe nézett,ott valóban elhittem,hogy csinos lehetek.

A legtöbb nő szerintem ezt leszűri az ilyen jelekből.

2021. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!