Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mire gondolt,vagy amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire gondolt,vagy amit mondott az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Munkahelyem kapcsán oktatásra járok,és múlt héten mindenki aki benne van abban a csoportban,személyesen volt az oktatás,vagyis egy teremben.Az idő alatt velem szemben ült egy lány,észrevettem hogy néz engem,elején nem igazán foglalkoztam vele,viszont már egyre sűrűben kezdett nézni,óránként kétszer-háromszor.Mondtam is pár embernek,hogy ő elég sokszor szokott nézni engem.Másnap este a szálló konyhájában találkoztunk,nyúltam a vacsorámért,rá néztem,majd abban a pillanatban ő is rám nézett.Majd egy-két perc múlva kérdezett tőlem valamit,és megkérdezte hogy leüllök e mellé.Elmondta,azért nézett engem olyan sokszor mert “nagyon hasonlítok a tesójára.Hozzáteszem akkor kettonkon kivul sokan voltak a konyhaban,igy kicsit elfogott a rohoges,majd elmondta melyik szobaban van,es elmentem hozza beszelgetni.Most ezzel mit akart uzeni,illetve a megszolitassal a konyhaban.Mert nekem nagyon zavaros az egesz.Otletek?

2021. márc. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ebben a zavaros? Fel akar szedni, ennyi.
2021. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell vele feküdni
2021. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy van! Aztán majd meglátod.
2021. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!