Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik az, ami legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik az, ami legjobban bejön nektek egy fiún/férfin?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha egy pasi túl izmos, de van egy izom, vagy mi,hogy mondjam csípőnél, ott a combhajlatoknál. Azt nagyon bírom, ha van, de nincs a válaszok között 🤷Nem tudjátok véletlenül, hogy hívják?(Jobb híján a hasra szavaztam😂)
2021. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ez a troll a maldív szigetével...
2021. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12, folyt.



"18%

Nincs!


Urban legend!


A nők nem állnak szóba 400000-nél kevesebbet kereső férfival, vagy olyannal aki gyárban dolgozik, vagy legalább nem középvezető valahol. Teljesen független a külsőtöl.


Azért, mert a pasid jóképű, nem adnak Gucci táskát a plázában, nem lesz olcsóbba szoli és nem fogsz eljutni a Maldív szigetekre!!!!!!"

2021. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7: Örülj a szemed alatti táskáknak, meg a járdaszigeteknek...
2021. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha széles a válla
2021. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!