Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek olyan férfival, aki megmondaná, hogy hogyan öltözzetek?

Figyelt kérdés
Pl ha ti kicsit sportosabban szerettek öltözni, de neki a nőiesebb ruhák jönnének be, és mondaná, hogy inkább így kellene öltözködnötök..?
2021. márc. 11. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nekem ne mondják meg hogyan öltözzek fel.
56 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez bizonyos szempontból bántalmazásnak minősül szerintem.
2021. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem mondogatta, hogy öltözzek már úgy, mint egy nő. Csak mert sosem volt az a finom nőies stílusom...
2021. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem tetszem neki úgy, ahogy vagyok, akkor megette a fene az egészet.
2021. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat hogy pasiként írok. Minden nőnek van facebookja. Meg tudod nézni,hogyan öltözködik, különbözölő alkalmakra. Én pl egy ipari területen dolgozom ahol rosszak a járdák áll rajtuk esső után a víz, a munkahelyem kapuja és az öltöző közt sokszor sár van ...

Nem úgy öltözöm mintha önmagam stílusát adom egy bulin vagy egy belvárosba menetelnél.

2021. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Javaslatot tehet, de végül a döntés úgyis az enyém azt illetően, hogy hogyan nézek ki
2021. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Na ez jó kérdés, itt is olvasok sok kérdést.pl lány levágatta a hosszú haját a pasinak nem tetszik, nem úgy öltözködik....stílus váltások.

1. Ha pasi nőiesen öltöző hosszú hajú lánnyal jött össze,neki az tetszett akkor talán mindhatja neki,hogyha egy sportos rövid hajú lánnyá változott.

2. 22 es csapdája ha szól a pasi akkor paraszt,ha nem szól akkor nem kommunikatív a problémát illetően.

3. Ha egy nőies stílust kedvelő pasi összejön egy sportos stýlust kedvelő lánnyal és rászól,lehet a lány csak jobb mint a semmi...

-ezek az én igéim

2021. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ötleteket meg lehet fontolni, néha nem art kipróbálni valami újat, az is lehet h megtetszik.

Persze nem kényszerítve. Van egy alap stílusa mindenkinek, el kell fogadni ha meg ezen múlik h tetszel e valakinek megette a fene az egeszet.

2021. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

"Minden nőnek van facebookja. Meg tudod nézni,hogyan öltözködik"


Nincs mindenkinek face-e, és nincs mindenkinek fenn egy katalógusnyi egész alakos album, wtf.


Nyilván nem, de olyannal sem jönnék össze, akinek meg kell ill. meg lehet mondani, mit vegyen fel. Azért az elég érdekes férfi, akinek 30 év alatt nem jutott eszébe, hogy kipróbál egy inget a póló helyett.

2021. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondja szerinte mi állna jól nekem, azzal semmi baj nincs. Mindig meg szoktuk egymást kérdezni a párommal az ilyenekről, sőt, legtöbbször együtt is megyünk vásárolni.

A baj azzal lenne, ha erőszakosan meg akarna változtatni, olyan nővé akarna alakítani, aki nem vagyok. 20N

2021. márc. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Simán rávágnám, hogy nem. Szerintem jó ízlésem van és olyan ruhákat veszek fel, amik előnyösen állnak rajtam, így bántana, ha a pasi jobban tudná mi áll nekem jól. A javaslatokat szívesen veszem, pl hordhatnék többször szoknyát, vagy fontoljam meg rózsaszín ruhák vásárlását, mert az is jól áll és egy darab rózsaszín ruhám nincs.

Azonban hallottam már a testvéremet rászólni a barátnőjére, hogy öltözzön át, mert csúnya a ruha, ami rajta van. Az első gondolatom az volt: "de bunkó". A második meg az, hogy "teljesen igaza van, ízléstelenül öltözött fel a lány". A barátnő átöltözött, de ugyanúgy a saját ruháját vette fel, amit ő választott, ő vett meg és jól is érezte magát benne. Így talán nem olyan vészes a dolog.

2021. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!