Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok! Melyikünk a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Melyikünk a jobb pasi?

Figyelt kérdés

Én: Átlagos testalkat, 184 magas, sötét haj barna szem, borotvált arc. Bankba dolgozom, elegánsan öltözködöm és szeretem a nagyvárosi életet, a partikat.

A haverom: Kicsit sportosabb mint én, 172 magas, szőkésbarna haj, kék szem, borostás arc. Ő faházakat épít mint vállalkozó. Öltözködése inkább egy farmerre emlékeztet.XD

Ő vidéken él és inkább túrázik, mint bulizik.


Ugyan az a nő tetszik mindkettőknek és gondoltam megkerdezem.


Mindketten 30 évesek vagyunk.


2021. márc. 12. 17:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
82%
szexre te, kapcsolatra a második.:-)
2021. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
2. Imadok túrazni
2021. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát ezek alapján nem tudom eldönteni. Külsőre jobban bejönnek a barna hajúak, az öltözködés engem annyira nem érdekel, a foglalkozás sem nagyon, viszont most ha amúgy meg nincs vele gond, nem bánom, ha épp szőke :D

Szeretek bulizni is meg túrázni is, szóval tényleg nemtudom.


Bár, BÁR(!!!) nem vagyok kapitalista és nem hiszek se a szabad piacban sem pedig a "leszivárgó gazdaságban", így a bankárral lehet lennének nézeteltéréseink a világról.


De csak lehet.

2021. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Milyen bankár az, aki helyesen sem tud írni? 30 évesen...

,, bankba"... BankbaN, kisapám. Mégis mi vagy, biztonsági őr? :D már nem azért..

Kiábrándító.

2021. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

2. Mert: borosta, kék szem, érdekes alkotó munka, túrázás

1. Nem, mert: "xD", partizás

2021. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemelt hölgy dönt majd, nem mi!
2021. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Haverod szimpibb.
2021. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
9%
Csak férfigyűlöletből írják a másodikat azért hogy letörjék az önbecsülésedet. Amúgy le se köpnék a kis gnómot a redneck maskarában.
2021. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

28! Hogy te mekkora egy aljas féreg vagy! Nem irigylem a szüleidet...Az egyik legjobb barátom és nem gnóm hanem nagy lelkű férfi akinek te a nyomát is csak tisztelheted.

Te szemét!

2021. márc. 12. 20:43
 30/40 anonim ***** válasza:
88%
hát most már tényleg igazán kedvet hoztál a haverodhoz. nemcsak dolgos, sportos, vállalkozó, de még nagyszerű barát és nagylelkű férfi is. ide a számát!
2021. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!