Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lesmárolás hogyan történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lesmárolás hogyan történik?

Figyelt kérdés

Most nem arról beszélek, hogy egy full idegen, erőszakos pasi hirtelen megcsókol egy nőt. Hanem arról, amikor az történik, hogy nő ismer már egy férfit egy ideje. Jóban vannak, és a férfi hirtelen megcsókolja. Több kimenetele lehet ennek a dolognak, tudom, hogy rizikós, de engem akkor is érdekel.


Eddig a lányokat úgy csókoltam meg, hogy megkérdeztem, szabad-e. De ez olyan béna. Egyszer volt talán olyan, hogy ösztönösen jött a dolog mindkettőnknek.


Szóval szeretném azt megcsinálni, hogy olyan nőket, akikkel jóban vagyok, és tudom, hogy nem zárják ki azt, hogy legyen köztünk valami, megcsókolok, csak simán.


De hogyan csináljam? Ülünk a padon és csók? Igazából hirtelen szeretném, úgy lenne ütős, hogy amikor rám néz mosolyogva, én lekapom.


Szóval, ehhez várnék tippeket.


Köszönöm szépen.


2021. márc. 14. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha bizonyos feltételek hiányoznak, akkor amit leírtál, elképzelést, az is lehet erőszakos, és elűzheted a lányt.


Olyan feltételeket kell nézni, hogy vannak-e érdeklődési jelzései, viszonozza-e a gesztusaidat.

A csókig fel kell építeni a dolgot. Ha nem építesz, csak random csók mert most épp mosolyog, akkor megijedhet, hirtelennek érzi, túl gyors, idegen érzetű... Sokkolhatod a másikat. Hacsak nem te vagy Brad Pitt és már alapból be van indulva tőled.


Inkább építsd fel szépen, érintések, ölelések, puszik. Ha nem riad vissza, viszonozza, az jó jel. Ha egymás szemébe néztek aztán letekint a szádra majd vissza a szemedbe, akkor lehet közeledni a csókra. Olyan is lehet hogy szemből mész, vagy lehet kicsit ravaszul sok puszit adsz neki, ha örül neki, viszonozza is akár, az jó, apránként közelítesz a puszikkal a szájához... és aztán egyszer csak mehet a csók is.


Figyeld a reakcióit. Hangolódjatok egymásra.

2021. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó tipp! Köszönöm szépen.
2021. márc. 14. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Az biztos, hogy a filmek teljesen életszerűtlenül ábrázolják a dolgot, egyszerűen képtelenség is az a bazári bohóckodás amit ott "romantikusnak" kívánnak beállítani a létező legtúljátszottabb teátrális gesztusokkal.


Még mindig az a legjobb, ha kidolgoztok ti ketten valami megfelelő rendszert erre. Amíg ez nincs meg, addig úgysem fogtok ilyet csinálni.

2021. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell. Gyengéden simogasd meg az arcát és adj egy érzéki puszit a szája mellé!:)
2021. márc. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Amit az #1-es írt abból egy dolgot kiemelnék: amikor a szádra néz akkor szabad a csók. :D De igazából ha már közel van egymáshoz a fejetek akkor a másik fél már tudja mi fog következni, és akarja is, máskülönben elhúzódna. Én a hirtelen csókot nem javaslom, mert abban benne van az egymás félreértésének a lehetősége (lehet, hogy ő már elkönyvelte ezt egy szar randinak, csak megvárja a végét, mert nem akar bunkó lenni - na ilyenkor lekapni az elég ijesztő). Plusz nekem nőként mindig az volt az izgibb, amikor sokáig néztük egymást és azon kattogtam, hogy “na mikor csókol már meg baszki”. :D
2021. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a megölelem és megcsókolom vált be. Öleléséből lehet érezni, hogy csak épp hozzámér és csak egy szimpla baráti ölelés, vagy hozzám bújik, picit megnyugszik. Ha utóbbi, onnantól már csak le kell hajtanom a fejemet és meg is van a csók.


Legrosszabb amit tehetsz ha túlagyalod, megtervezed minden egyes percét, túl filmesre akarod, stb. Aztán ha nem jön össze mérgelődsz, hogy elbsztad. Spontánnak kell lenni. Ha érdeklődtök egymás iránt, úgyis lesz rá szituáció. De a fenti módszer nálam numero 1.

2021. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Spontánnak kell lenni."



És mi van azokkal akik egész egyszerűen nem tudnak spontának lenni?

2021. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!