Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza, amikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, amikor ő írt rám?

Figyelt kérdés
Már elég régóta ismerkedünk. Elég komolyra fordultak már a dolgok, de most nem értem mi van. Eddig is írt mindig. Tegnap délután megkérdezte mizu, és azóta se kép, se hang. Nem reagál semmire pedig elérhető csak meg se nézi a válaszom. Nem értem mi lehet a baj. Szerintetek gáz lenne ha felhívnám telefonon vagy ne alázkodjak meg még jobban?

2021. márc. 14. 10:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz lenne felhívni.
Nem gáz.
28 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Ha ez számít.
2021. márc. 14. 10:22
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Beszéljétek telefonon.
2021. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Ja, bocs nem olvastam tovább. Így inkább ne hívd fel.
2021. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hagyd. Majd ír, ha akar. Ne fuss olyan szekér után, ami nem hajlandó felvenni.
2021. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Csajozik. Ne zavard!
2021. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért ennyi idő után valami magyarázat jól esne vagy nem tudom. Csak így eltűnni...és még volt bőr a képen megkérdezni végszónak, hogy mizu. :)
2021. márc. 14. 10:34
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Lefeküdt valakivel. Reggel még szexeltek, majd délután fog valamit mondani. Kérdezd meg hogy telt az éjszaka.
2021. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjad, vagy egy suttyó, vagy valami halaszthatatlan dolga akadt.
2021. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

Hetvege van es nem valaszol fel napja? Úristen.


Ne hivogasd mert hisztis benyomást kelt ennyi ido után

2021. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Majd telefonál,szerintem ne te keresd.Ha már komoly kapcsolat van köztetek hívni fog vagy majd ír,kicsit több bizalom.De ha esetleg félted hogy történt vele valami hívd föl nyugodtan.
2021. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!