Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a baj? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Eddig el tudtam menni, most miért nem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Eddig 30 perc alatt masztizással el tudtam menni. Aztán egyszer csináltam jó sokáig vízsugárral, azóta nem tudtam elélvezni. Most lett barátom és nem tudok elmenni akkor sem ha kinyal.
2021. márc. 15. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexualitás kategória
2021. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy hogy nyal... a csiklodat nyalja?
2021. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt is. Jó érzés meg minden de elmenni nem tudok tőle. De mostmár hogyha magamat próbálom kielégíteni akkor sem megy..
2021. márc. 15. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

30 perc??


Nem nagyzolásban írom de nekem legtöbbször 1-2 perc is elég..

2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 50 perc az átlag.. és csak magamtól tudok elmenni! Sajnos sehogy máshogy, se nyalással, se aktussal.. ez van..
2021. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nekem az a problémám hogy régen el tudtam menni nyalással stb de most semmivel.
2021. márc. 15. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha stresszes időszakod van, akkor nagyon nehéz. Ha pl épp munkát keresel, családi gondok, lakásvásárlás stb. Szóval ha van valami lelki terhed, akkor lehet amiatt nem megy most.

Vegyél egy vibrátort, hátha az segít. Aztán ha jobban leszel elteszed nehezebb időkre.

2021. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!