Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha bi lenne a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha bi lenne a párotok eltudnátok fogadni? Gond van velem?

Figyelt kérdés

Jelen esetben èn vagyok a nő. Mindig is egy őszinte, hosszú kapcsolatra vágytam, egy emberre akivel leèlhetem az èletem ès családot alapítunk. Meg is találtam azt az embert, aki szintén ezt akarja és már hat ève vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk.


Ez idő alatt tudatosult bennem, hogy valójában biszexuális vagyok(visszagondolva règen is volt jele csak nem realizáltam).

Egy mámoros este után azon kaptam magam hogy egy barátnőmmel csókolózok. A páromat ez izgatta és odáig fajult, hogy èn játszadoztam a lánnyal, a páromnak velem volt aktusa ès közben èlvezte a látványt. Fèltem, hogy ez negatív hatással lesz a kapcsolatunkra,de nem így lett. Elmondása szerint őt ez izgatja, de persze nem nyúlt a másik nőhöz,mert új ez a helyzet és ezt határnak èrezte. Én pedig a saját reakciómon lepődtem meg, hisz egyáltalán nem voltam fèltèkeny. Tovább gondoltam, és akkor sem lennèk, ha telejsen bevennènk egy harmadikat. Pedig alapjáraton fèltèkenyebb vagyok, nagyon szeretem a párom és belehalnèk ha máshoz kötődne lelkileg. De szexuálisan mintha külön tudnám választani, ha szexuális 'eszközkènt' van jelen valaki akkor nem zavar, nem tudom jobban megmagyarázni. Azóta egyszer volt mèg èlmènyem lánnyal, mèg nekem is új ez az egész, sőt magamat sem így ismertem, csak annyit èreztem, hogy jó lenne kièlni a vágyaimat(amiket eddig nem tartottam helyesnek) és most egyre jobban azt èrzem, hogy egy èletünk van, csináljuk azt amire vágyunk, persze olyan keretek között, hogy nem bántjuk meg a szerettünket. De attól, hogy párkapcsolatban vagyunk, nem kellene elnyomni a szexuális vágyainkat egy èletre és ha a párom is vágyik ilyesmire ezen a tèren, nyitott vagyok.

Fantázia tèren a kèt fèrfis felállás is izgat, de lehet ez a valóságban telejsen más lenne.


Ti mit szólnátok, ha a párotok ilyesmivel állna elő?

24n


2021. márc. 16. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt gond nélkül elfogadnám, hogyha biszex lenne a nő akit szeretek. A hármas pedig simán működhet, ha mind a ketten szeretnétek és helyén tudjátok kezelni. Ezt beszéljétek meg egymás között.
2021. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Az én párom még örült is neki
2021. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akinek van tapasztalata erről, kitudná fejteni hogyan is működik náluk és hogyan hatott a kapcsolatra?


Mèg számomra is nagyon új ez az egész, hisz eddig csak fantázia terèn mertem erről álmodni, olyan helyen nőttem fel, ahol az ilyesmi tabu, elitèlendő(ahogy látom más helyeken is az mèg) és az volt bennem ,hogy nem helyes ilyesmit gondolni/tenni ha van egy párod. Most pedig, hogy a valóságban is kipróbalhattam ezt a fèltett vágyam, hát felszabadító volt. Az meg pláne, hogy a párom sem úgy kezelte, hogy én mással akarok lenni,vagy megcsalom. Úgy érzem ez lehetne a kezdete egy mèg jobb kapcsolatnak/èletnek, de egyben fèlek is, hogy egy ilyen újítás hogy működne rendszeressègben és milyen hatása lenne a kapcsolatunkra.

2021. márc. 16. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk egy ideje ez nagyon elfajult, de élvezzük szóval nincs baj.. csak kicsit soknak érzem néha. De ide nem írnám le.
2021. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Max pirivbe mesélnék erről.
2021. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 peca1000 ***** válasza:
0%

Minden vágyam egy bi nő.


Hármasban a barátnőjével milyen jó lenne :)

2021. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdés létjogosultságát sem. Nézz már körül akár itt, akár a való életben... A srácok többsége a két kezét összetenné, ha találna egy bi csajt, aki simán benne van hármasban. Na, akkor szerinted a legtöbb pasit zavarná?
2021. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem te most nem a lényeget fogtad meg, mert nem azzal van a gond, hogy másik csajjal is izgat, hanem, hogy másik pasival is, meg még ki tudja mi. Szerintem te még a saját szexualitásod kiélését, felfedezését most kezded el, az meg hogy hármas szex, meg csajjal szex, az még csak egy dolog az étlapról, amit meg akarsz majd kóstolni. Inkább itt az a kérdés, hogy a pároddal meddig tudtok majd elmenni, hogy te is kiéld a fiatalságod és a szexualitásod rendesen és ő is. Mert szerintem előbb utóbb ez nyitott kapcsolathoz fog vezetni, vagy pl. pasival kipróbáljátok a hármast stb. aztán az már közel se biztos, hogy tetszik neki, meg lehet féltékeny is lenne.

De ha nyitott a gondolkodása, és bejön neki, hogy ti egymásnak ott vagytok stabil pontnak, deközben hagyjátok egymást, hogy mindenki kiélje magát, akkor az király kis kapcsolat lehet, meg hosszútávon működőképesebb, mintha szakítotok, mert ki akartok mást is próbálni.

2021. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ilyennel állna elő. Bár én poliamór vagyok. Annak még jobban örülnék ha egy lelkiekben hozzánk hasonló emberbe szeretünk bele mindketten és ő is belénk.
2021. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy bi a párom. 9#es vagyok.
2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!