Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit, ha egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha egy srác, akit egyetemről ismerek, kedveli a képeimet?

Figyelt kérdés
Volt pár közös óránk, ő jelölt be, de köszönésen kívül csak pár szót beszéltünk. Van rá esély, hogy szimpatizál velem? Mennyire lenne ciki ráírni, hogy mi újság vele így egy évvel diplomázás után?
2021. márc. 17. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen srácok az egyetemről, de eszembe nem jutna rájuk írni. De szerintem biztos nem veszi majd az ismerősöd rossz néven.
2021. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha többet szeretne, akkor már írt volna. De ha tetszik neked, akkor nyugodtan írj rá, szerintem nem ciki.
2021. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félénk, vagy bizonytalan, hogy lenne-e nálad esélye. Egy próbát megér, írj neki, aztán meglátod, hogy lesz-e belőle valami. Esetleg el is mondhatod neki, hogy szimpatikusnak tartod őt, a többi meg hátha jön magától.
2021. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy írj neki. Legfeljebb értesülsz arról, hogy nemrég apuka lett. Nyerni nyerhetsz, veszítened meg nincs mit.

Ffi.

2021. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem meri mondani, hogy szívesen meghúzna.
2021. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedveld vissza te is a fotóit, figyeld a reakciót.. 🙂
2021. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!