Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyváltás után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyváltás után is tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Munkahelyet váltok és jó lenne tartani a kapcsolatot egy férfi munkatársammal, de nem tudom, hogy mondjam neki, hogy szeretném, ha keresne. Meg nem tudom, mit szólna hozzá, mert jól elvoltunk, amíg itt dolgoztam, de azért nem lett olyan a viszonyunk, hogy melóhelyen kívül keressük egymást. Viszont úgy érzem, talán ő is szimpatizált velem.

28/N


2021. márc. 19. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed facebookon és ráírsz. Elég egyszerű szerintem.
2021. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kerdes?
2021. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én sem tudom mi a kérdés. Te is ráírhatsz facebookon, ha akar, válaszol. De szerintem ha nem lett közöttetek szoros kapcsolat, ezután sem lesz.
2021. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért valakit megkérni arra, hogy keressen.. pofátlanság. Ha akarok tőle valamit, keresem.. aztán vagy válaszol, vagy nem. Az már az ő dolga lesz.
2021. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!