Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról, aki már majdnem 24 éves,de még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó vagyok, a vírus előtt sem jártam társaságba. Rondának nem mondanak, kedves, normális lánynak tartanak, de valahogy eddig még egy csók se jött össze.
2021. márc. 26. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, miért nem jött össze. Az elmúlt 10 évben senki nem probálkozott nálad? Ha igen, miért nem történt semmi? Senki sem jött be? Vagy mindenkitől elhúzódtál?
2021. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Bejönne, aranyos szendének találnám:)
2021. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A nem jött össze és a mindent megtettél h megakadályozd nem ugyanaz ám.
2021. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túl sok véleményem nincs, én meg még szűz vagyok, pedig csak egy évvel vagyok fiatalabb nálad.
2021. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is szűz...
2021. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

25 évesen csókolóztam először, de olyan igazi befalós csókban 29 évesen volt részem először életemben.

Válogattam is, de bombanő se voltam, a fogaimon is volt mit rendbe hozni. Jobbnak láttam tartózkodni a másik nemtől, akkoriban az ideálom elérhetetlen volt számomra. Később ez változott, nekem híznom kellett, mert csontsovány voltam gyerekkorom óta.

2021. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Minek kellett odaírni hogy majdnem?


Nekem sem volt még, pedig lassan 26 leszek. Egyszerűen nem jött össze. Ne reklámozd, egyébként meg ki nem szrja le.

2021. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#5

Hát azt gondoltam, azért fogalmaztam így, mert szerintem nem sokban tér el egy olyan huszonéves szűznek a megítéltsége, aki még sosem csókolózott, egy olyanétól, aki már igen.

2021. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De hogy nem jön össze? Nekem ez olyan furcsa, mikor valaki ezt mondja, akár fiú akár lány. Nem azt mondom, hogy gáz, vagy lenézem emiatt, csak furcsa, hogy a 15-20 éves korszakban, mikor mindenkinél tombolnak a hormonok, ő nem kavarodott össze senkivel.
2021. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez még bőven normális. Észre szoktad venni, ha tetszel valakinek? Neked tetszett már valaki? Randevúztál már?
2021. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!