Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőknek miért nincs okuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek miért nincs okuk a bizonytalanságra, mint nekem?

Figyelt kérdés
Másokat sosem hagynának el, még ha félre is kufircolnak, akkor is visszafogadják őket. Én meg hiába nem csaltam meg senkit, mégse voltam jó egy férfinak sem. Most egy barátom, de félek hogy neki se leszek elég jó.
2021. márc. 29. 13:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy nekem is játszmáznom kellene a barátommal??
2021. márc. 29. 13:17
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nem jól választottál. Vagy esetleg unalmasnak tartanak a pasik. Vagy esetleg van más olyan tulajdonságod, ami nem előnyös.
2021. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
97%
Ha szerinted ennyire egyenes ok-okozati összefüggés van ezek közt...hàt csinàld.
2021. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
De amúgy olyan hülye ez a megfogalmazás, hogy más nők..
2021. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

En ugy vettem észre hogy azok a nők altalában alul választanak.

Pl 10.pontos nő mellett simàn kitart egy 5 pontos srac es mèg tejel is a nőnek.


Az ilyen nők egyszeruen megalkuvok tudnak lenni. Jo ferj jo apa es inkabb lemondanak a jo pasikrol a szexet meg kibírják otthon.


Majd figyeld meg azokat a kapcsolatokat ahol be van csicskulva a ffi. Hogy milyen a nő es milyen a ffi..

2021. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Ahhoz hogy jo pasi tartson kinegy nő mellett, már bőven több kell mint a külsőségek vagy p.nci.

Egy rossz pasihoz meg ennyi is elég bőven.

2021. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy viccelsz? Egy csomó nőtől hallottam már ugyanezt. Szóval nem, nincsenek ők se kivételes helyzetben. Nem kéne ok nélkül azon rettegned, hogy nem vagy elég jó, mert még a végén pont ez fog véget vetni az egésznek. Kéne egy kis önbizalom
2021. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
5-ös ez a férfiak nagy részének jellemét is mutatja. Hogy mekkora úr a pina. Egy mutatós darabért, amellyel lehet hivalkodni a haverok előtt, képesek életük végéig becsicskulni. Vicces.
2021. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
A női incelt babusgatják, a férfi incelt elküldik a halálba. Egyik sem egészséges, de érdekes kettős mérce.
2021. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Igen ez pontosan igy van 8.

A jo pasik mivel viszont tudnak válogatni nekik viszont kevés lesz ha egy nő csak p.na..


A nagy igazságokat pontozzák le.

2021. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!