Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elrontottam az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elrontottam az egész eddigi életem?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekelt más ismerőseim hogyan élnek, és mennyivel tartanak előrébb, mint én, de hogy lassan 30 éves leszek, egyre inkább zavar, hogy le vagyok maradva. Most van egy barátom, de mivel én még csak egy senki vagyok, tehát nem vagyok a felesége, még simán elhagyhat, ráadásul még együtt sem élünk. A többi kortársam már rég házasságban él, és gyereket nevelnek. Én meg lehet már szülni se fogok tudni a koronavírus miatt. A barátommal 7 hónapja vagyunk még csak együtt.
2021. márc. 31. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne tudnal szulni? Vagy egybol akarsz? :D
2021. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ez a koronavírusos hülyeség, még egy pár évig kifog tartani sajnos.
2021. márc. 31. 10:47
 3/15 anonim ***** válasza:
31 ferfi vagyok es meg mindig csak falom a noket! Lassan en is atvaltok, szoval nem kestel le semmirol. Van aki 16 evesen szul, gj. Neked lehet sokkal tartalmasabb eleted volt mint nekik, kielvezhetted. De ha nem is, no lara. 40 evesen lehet mar aggodni, 30 evesen a nok nagyon elevenek.
2021. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ha elvesz feleségül és csinál neked egy gyereket, akkor is simán elhagyhat. Állj meg a saját lábadon, élvezd a kapcsolatod, aztán alakul ahogy alakul.

Persze továbbra is rinyálhatsz meg hasonlítgatod magad másokhoz, ha ezt választod akkor ez való neked.

2021. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30, pláne 35 fölött egy nőnek már sokkal nehezebb teherbe esnie és a babának is több baja lehet, mintha még előbb szült volna mondjuk késő huszonévesen. Más értelemben lehet még eleven egy nő és nem kell egy harmincasnak temetnie magát, de a gyerekvállalás megint más téma, abban eléggé limitált a jó évek száma, ha nem akar valaki állandóan orvoshoz járkálni a problémával.
2021. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most is születnek gyerekek. Nem értelek.
2021. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
40 körül a férfiak spermaminősége is rohamosan romlik.
2021. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
7. Senki nem mondja, hogy nem. De ez nem nőgyűlölet, csak biológia. Orvosi segítség nélkül ha veszünk két 35 éves férfit és nőt, vagy 40 évest, vagy 50 évest, vagy 60 évest, akkor a férfinak sokkal könnyebben lehet még gyereke idősebb korban is. Igen a gyerek úgy is lehet betegebb az apja spermaminősége miatt, de a férfinak egyszerűen hosszabb időn keresztül lehet gyereke, mint a nőnek. Senki nem akart kib*@szni a nőkkel, a természet alakította ezt így.
2021. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet az 50 éves férfinak gyereke, persze.


A kérdés, hogy milyen.

2021. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kaphatnék a kérdésemre is választ?
2021. márc. 31. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!