Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Nyomd bébi nyomd c. film...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nyomd bébi nyomd c. film amolyan "mai modern" film, amivel azonosulni tudnak a huszonévesek - akkor a lányok miért nem olyan vidám, vagány, mosolygós, talpraesettek, mint Deborah?

Figyelt kérdés

Néhány huszonéves ismerősömnek tetszik a film, mert: "azonosulni tudnak vele". Én ma láttam (30 vagyok, talán már öreg hozzá), hát a srác nem egy Frank Martin féle sofőr aki öltönyben agyonver 5 embert fél kézzel... konkrétan egy igazi lúzer a srác - hallássérült, gyenge, csak a zene érdekli, meg hogy vezessen (nincs pozitív tulajdonsága - pont mint a mai huszonéves srácok, tökéletes a hasonlóság).


Na most az a kérdésem, hogy akkor a mai lányok miért nem olyanok, mint Deborah a filmben? - Vagány, jó a dumája, mindig mosolyog, magabiztos, talpraesett (nincs negatív jelleme).


2021. márc. 31. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A filmekben minden ki van domboritva.

Mindenki csak olyan szeretne lenni mint ez meg mint az


De a valosagban nincsenek ilyenek. Ez karikatura.

2021. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert sokféle fiatal fiú és fiatal lány van, nem lehet rájuk húzni egy karaktert.
2021. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam a filmet de semmilyen szinten nem tudtam azonosulni egyik karakterrel sem. Baby-bel meg végképp nem.
2021. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Tetszett a Baby Driver (ezt a szörnyű magyar címet kérlek mellőzzük), de nem azért, mert azonosulni tudtam volna vele. Azonosulni mondjuk a Midnight in Paris-ben vagy a Dead Poets Society-ben látott karakterekkel tudok.


Egyébként a fenti tulajdonságoktól senki nem lesz lúzer. A hallássérüléséről senki nem tehet, a főszereplő jó fizikumú volt, a zene szeretettel semmi baj (a barátom is zenész) és ha érdekli az autózás, az se baj. Vagy a fél életüket a kocsmában töltő ötvenesek annyival jobbak, akik a foci-politika-alkohol tengelyen mozognak? Általánosítottam, igen, akárcsak te, és látod, hogy mennyire visszás?


Minden generációban rengetegféle ember van, miért kell általánosítani? Nem szeretem magamra mondani, hogy vagány vagyok (bár többektől megkaptam), csak mert szeretem az extrémsportokat (canyoning, zip-line, ejtőernyőzés és társaik). Érdekesen több srácot is ezzel "riasztottam el", mert ezek milyen veszélyes és durva dolgok, tuti nem vagyok normális. Ennyire éri meg. :D Nyilván ez csak egy dolog, de mondjuk az életvidámságomat és talpraesettségemet mondjuk te honnan látnád, ha nem kötöm az orrodra és nem vagyunk olyan viszonyban, hogy sokat beszélgessünk?

26/N

2021. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy mese film, a valóságban az ilyen felállás még az univerzumot is sérteni .
2021. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Ha neked megéri egy ilyen élményért véletlen baleset miatt idő előtt feldobni a bakancsot akkor csináld. A 100 méteres emeletes házak peremén mászkálok sem sokáig űzik az ipart.
2021. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Sokkal többen halnak meg az utakon, vagy akár az alkohol és cigaretta hatásai miatt.

Felügyelt helyekre járok, ahol pár végtagtörésnél súlyosabb baleset nem volt, és ezek is általában azért történtek, mert az adott emberek nem figyeltek a szabályokra.

Nekem megéri izgalmas és életre szóló élményekkel színesíteni az életemet cserébe 20-80 euróért és szinte garantált biztonságért. Tekintve, hogy ezt a pénzt sokan a kocsmákban verik el, ezzel rontva az egészségüket, szerintem nem én kockáztatok a semmiért.

A parkour veszélyes, de nincs olyan sport, amibe ne halt volna bele soha senki. Még így is arányaiban biztonságosabb, mint autópályán vezetni.

26/N

2021. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!