Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki független és ki nem itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki független és ki nem itt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy oszlik meg az arány.
2021. ápr. 3. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Független vagyok, csak 1 férjem van.
2021. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Végre ismét szingli vagyok! Van vallakim, akivel együtt lógumk, meg jókat beszélgetünk és pár nap óta le is fekszünk, de nem járunk és nem is akarok most erre gondolni. Tök jól érzem magamat így függetlenül.
2021. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk egy kicsit.


Függetlent mint?

- Egyedülálló, tegyük fel ideiglenesen szülővel, vagy tesóval lakik, szeretne társat de nem sikerül.

- Szingli, aki önszántából szingli nem azért mert semmi nem jönne össze ha akarná.

- Egyedülálló , egyedül él, nincs szüksége senki támogatására anyagilag, és szeretne kapcsolatot, szeretne társat de nem sikerül?

2021. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Független vagyok mindenkitől. (F39)
2021. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Férjnél vagyok

34N

2021. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Férjnél vagyok.
2021. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyedülálló, független vagyok (a pontosítás kedvéért: se férj, se gyerek, se szerető, se társ, se dugópajti)


N

2021. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!