Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mivel kerte fel a koszorus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel kerte fel a koszorus lanyait/tanuit? Koszono ajandek, lanybucsu ajandek stb?

Figyelt kérdés

Egyelore a lanyok csokrait gondoltam ajandekba. Rendeltem muviragokat es csokrokat keszitek beloluk. Nem tudom meg mit kellene. Kontosokre gondoltam.


A leanybucsu ajandekra parfum, szajfeny ami az eszembe jutott.


Koszono ajandekkent bombonokat keszitenek mar rendeltem diszdobozokat is.


Vendegkonyv helyett lattam olyan, hogy borokat irattak ala, az nagyon jo otletnek tunik.


Ki mit keszitett/vett ilyen celra?


2021. ápr. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Felhívtam, kérdeztem ok? Ok. Klassz legyél ott ekkor. Csá-csá!
2021. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még életemben nem hallottam ilyet, hogy felkérőajándék...


A köntös komoly?:)

2021. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

O.o

Azt sem értem igazából, hogy mi ez a sok hablaty.

Felhívtam azt a személyt, akit tanúnak szerettem volna, hogy lenne-e a tanúm. Koszorúslányok nem voltak, sima esküvőnk volt 2 tanúval.

Mi az a lánybúcsú ajándék? A lánybúcsút nem a barátnőid szervezik neked, hanem te ajándékozgatsz? Ilyet se hallottam még.

2021. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt,az oldalon olvastam többször,h a koszorúslány ruháját a menyasszony fizette. Nekem ez is túlzás. Hozzám közelálló volt a koszorúslány,örömmel vállalta. Vendég volt a lagzinkban a családjával. Én is voltam koszorúslány,felkértek,elvállaltam,ennyi. Én a helyedben fotókkal kedveskednék,annak biztos örülnek,és elég is lenne.
2021. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A leanybucsu ajandekot en is kaptam a baratnomtol (koszono ajandek, hogy reszt vesznek az eskuvon) de en nem akarom tulzasba vinni. Anno en rengeteg mindent kaptam.

A ruhakat ok veszik meg.

2021. ápr. 4. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egymást követni ebben. Biztos szívesen mennek és élvezik Ők is.
2021. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!