Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne vegyen magától értetődőnek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult kapcsolatom van egy fiúval, mivel elfoglalt életet élünk és távolság is van köztünk, ritkán akad lehetőségünk minőségi időt egymásra szánni. Sokan jelezték felém a környezetemben, nagyon elkényelmesedett abban a tudatban, bármi van, én ott leszek és keresem, ha esetleg ő nem engem. Reménykedem benne, alakulhat közöttünk komolyabb, mint a mostani állapot, de jelenleg ésszerűbb lenne hagyni és várni, teperjen ő a figyelmemért. Nagyon kedvelem és nehezen bírom ki, ha nem kommunikálunk hosszabb ideig.

Valaki, aki volt már hasonló helyzetben, mit tanácsolna?


2021. ápr. 4. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, és sajnos beleestem abba a hibába, hogy ahelyett hogy megbeszéltem volna vele a dolgot, mindig elhatároztam, hogy akkor most addig nem írok neki, amíg ő nem keres. Csak sosem bírtam ki, és a vége az lett, hogy amikor találkozunk az tök jó volt, de amúgy meg mindig frusztrált voltam. Szerintem ilyen helyzetben nem érdemes belemenni ebbe, mert lehet hogy te megfeszült egy hétig, hogy nem beszéltek a másik meg észre sem veszi (saját példa) és a végén te jössz ki rosszul az egészből. Inkább minél előbb tisztázni kell, hogy téged mi zavar és hogy ő pontosan mit is szeretne/mire hajlandó veled kapcsolatban.
2021. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Veszett fejsze nyele! Mindig az szívja meg aki jobban akarja a kapcsolatot. Főleg ha az a valaki a nő. Egyébként a gyk-n is a vesztes emberek panaszkodnak a legtöbbet arra, hogy milyen szemét másik nem. Én voltam már az a fél aki tepert, voltam az a fél akiért tepernek. Pont ezért nehéz egy kiegyensúlyozott kapcsolatot kialakítani, mert oda az kell, hogy két azonos szellemi, mentális, érzelmi szinten található ember egyformán akarja a másikat.


Nálad ez lesz a forgatókönyv: te jobban akarod, pedálozol, tepersz. Ő mint pasi nem fog udvarolni, nem érzi azt hogy férfi. Te mégjobban pörögsz, ő mégjobban alapnak veszi hogy nyeregben van. Majd ő fog szakítani.

2021. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából ezeket kapom folyamatosan személyesen is és ha menne hagynám. Sőt, menne az elengedés, de akárhányszor beszélünk erről, mindig biztosít, ha több ideje lenne, többet szánna rám. Egyelőre hiszek neki, az én türelmem viszont véges és már nagyon túllépett az átlagos határokon.
2021. ápr. 4. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Oké, ahogy gondolod! Ő nem fog még kilépni, csak akkor, ha találna egy olyan lányt, akit ő hajtana... Tudom, én sajnos férfiként ezen már átestem. Ugyanez voltam pepitában én is, óóó ha lenne több időm, óóó nem akarlak elhagyni...óóó, majd odafigyelek. Közben meg azért imádkoztam, hogy jöjjön már végre egy olyan nő, akiért küzdenem kell. A végén már azért nem találkoztam vele, mert a szex is haláli unalmas volt, bármit csináltam volna, csak ne kelljen vele lefeküdni. Mert ugye az is kötelező volt! Emellett én voltam a kedvenc, aki mindig mindent jól csinál, akinek semmit sem kellett tennie, mindig minden úgy volt jó ahogy gondoltam, csináltam... Ááá, teljesen gáz volt! Szakítottam, majd udvaroltam végre, tepertem, törtem magam. Minőségileg összehasonlíthatatlan érzés volt. Azóta a feleségem! ;)
2021. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van pár dolog, ami ha előjön, biztos otthagyom. Mostanában egyre tisztább fejjel tekintek rá, de én sem vagyok tökéletes. Sok dolgot túlreagálok és nehéz tiszteletben tartani, hogy ő nem az a minden nap velem akar lenni típus. Ettől függetlenül az én igényeim is fontosak, ha sérti az önbecsülésemet, már egyre kevésbé bocsátom meg neki.

Remélem, ha nem vele, de valakivel nekem is lehet normális jövőm. Jelenleg rajta kívül nem létezik nagyon más a szememben és ez sem jó. :(

2021. ápr. 4. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van élet mindenki után (is). Sőt, mindenki pótolható, sőőőőőt, mindenkinél van jobb is!


Nem kellhetsz mindenkinek, de sajnos az sem biztos hogy mindenki megtalálja az igazit. Szóval bármi lehet, és annak az ellenkezője is. :)

2021. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármit csinálsz, ezt a faszit nem fogod többre megfogni. Komolyan ez kéne? Pazarlod az idődet és addig se adsz esélyt magadnak egy normális kapcsolatra. És valószínű, hogy ha meg is kapnád, annyira már nem kéne. Együtt lenni tök más, mint néha pár órát eltölteni.
2021. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!