Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ugyanazt az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ugyanazt az otthoni ruhát hordja, hogy tálaljam neki, hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Párommal azelőtt jöttünk össze, mielőtt kitört ez az egész Covid dolog MO.-n. Akkor még igényesen felöltözött mindenhová.

Először csak home office-ban hordta mindig ezeket, itthon, nem is volt belőle probléma, és nem is voltak még annyira elnyűttek. Most viszont már annyira elkényelmesedett, hogy mindenhová ugyanabban a 2 melegítőszettben megy alattuk ugyanaz a két kinyűtt póló, mivel úgysem látja senki, aki pedig igen, az meg úgysem ismeri. Dolgozni, vásárolni, velem sétálni is azokban megy (minden 3 percre van, munkahelyen váltásban vannak, így nem találkozik senkivel, mert mindig más van home office-ban), itthon is azokban van. Elnyűtt, a nadrág még lukas is. Már többször szóvá tettem először úgy, hogy célozgattam rá, hogy milyen jól nézne ki, ha megint felvenné ezt vagy azt, vagy ez vagy az milyen jól áll rajta, de nem hatott. Az utóbbi időkben pedig már kezdem hangsúlyozni a szakadásokat, hogy egyre nagyobbak meg hogy régen milyen jól öltözött, úgy kéne most is, meg hogy annyira jól nézne ki másban, de a válasz, hogy úgyse találkozik senkivel, ezer éves ruhák, elhordja őket amíg jók.

Kb. 5 hónapja láttam utoljára rendesen felöltözve egy temetésen, illetve 1 hónapja, mikor áthívtam a barátait a szülinapjára.



2021. ápr. 8. 10:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%

Tok cuki, mint egy rajzfilmfigura, mindig ugyanabban a ruhaban van 😂



36F incel

2021. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Közöld vele hogy cserélje le a lyukas, szar gatyáit. Célozgatással sokra nem mész.
2021. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Elég szar kapcsolatai lehetnek itt embereknek, ha nem mernek bármit nyíltan megbeszélni a párjukkal. “Szívem, hónapok óta ugyanazt a 2 ruhát hordod, nem gondolod, hogy ez igénytelenség? Úgy örülnék, ha megint úgy kicsípnéd magad, mint régebben!”
2021. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, ha együtt éltek, miért nem lehet nyíltan megmondani, hogy neked ez így nem tetszik, szeretnéd ha ismét igényes lenne magára. Miért csak célozgatni mernek egyesek a saját kapcsolatukban is.
2021. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

"Drágám, vegyünk neked valahol új pólót/nadrágot, látom ez már szakadt és elnyűtt."

Alapvetően a melegítővel nem tudom mi a gond, hü lye lennék csinos ruhában ülni egyedül itthon a laptop előtt.... :D

2021. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
"Szívem, hónapok óta ugyanazt a 2 ruhát hordod, nem gondolod, hogy ez igénytelenség? Úgy örülnék, ha megint úgy kicsípnéd magad, mint régebben!" Ilyesmi volt, írtam is felül, kivéve a szívemezést, mert azt nem szeretem. Megkérdeztem már tőle azt is többször, hogy "nem gondolod, hogy ez így gáz/igénytelen?" és hasonlókat is, szóval nem az van, hogy nem merek beszélni vele, de mindig az van, hogy "mindegy, mert úgyse találkozom senkivel". És ennyivel részéről le van zárva.
2021. ápr. 8. 10:18
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

#6

Akkor mondd meg, hogy veled találkozik.

Ha nem érdekli, akkor nem tudsz mit csinálni. Vegyél neki új melegítőnadrágot, hogy ne a szakadtat hordja, és kész.

2021. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jön a B terv, "takarodjál el ruhát vásárolni és addig ne kerülj a szemem elé amíg nem nézel ki normálisan, légyszíves"
2021. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

5: Pont az a gond, hogy idő közben - mivel semmi mást nem hordott/mosott - elnyűtt lett. Ráadásul utcán, boltban, munkában és mindenhol ebben járkál, holott nem festő vagy kőműves, vagy bármi más fizikai munkás... És vannak igényességet tükröző cuccai, nem kell venni, alapvetően igényes, nem is értem, mi lett vele.

Itthonra nem probléma, ha ilyet hord, amíg nem lukas meg kinyúlt, és sem kisestélyit hordok itthon, de ha kimozdulok, azért felveszek valami normális, nem szakadt, totálisan elhordott utcai ruhát.

2021. ápr. 8. 10:25
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

Hát én megmondanám, hogy első sorban magának, másod sorban nekem, és csak harmad sorban kellene másoknak akarni tetszeni.

Igen nagy baj van az ember személyiségével (jelen korlátozásos helyzetben talán depresszió is lehet) ha magának nem akar.

Igen nagy gond lehet a kapcsolattal, ha nekem nem akar.

És innen tovább már nem is kell menni az elmélkedésben, itt már bőven van mit orvosolni, miről beszélni.

2021. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!