Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már (vagy van) olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már (vagy van) olyan párod, aki valamiket gyűjt és azokkal volt tele a lakása? Mennyire tudtad tolerálni a hobbiját?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A párom sörösüvdegeket gyűjt. Orszárok és fajta szerint csoportosítva, rendben tartja őket, szereti rendezgetni. Engem nem zavar, örülök, hogy van, ami érdekli. Ha talál valami új sört én is megkóstolom.

Ha mindig útban lennékek és nem tudnék tőlük mozdulni a lakásban valószínűleg zavarna.

2021. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az illető háza tele volt tükörrel és órával. Mondjuk, nem hobbi, de ilyet még nem láttam. Az elején azt hittem, megzavarodok éjjel a kattogástól. xD Sokáig nem tartott, de nem ezért lett vége. Normális keretek közt bármit gyűjthet, az ő dolga.
2021. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!