Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek, amikor a párotok a messenger beszélgetésből egy szó nélkül kilép?

Figyelt kérdés
A kilépést úgy értem, hogy beszélgettek, te írsz neki, aztán ő hirtelen nem válaszol, azt sem írja pillanat, egyszerűen el sem köszön, csak otthagy, majd másnap ír, de szintén kihagyja a köszönést. Engem bevallom kezd zavarni ez. Beszélgetés kezdetekor sincs tőle köszönés, és a beszélgetést is anélkül fejezi be, nem tudván hogy ma még beszéltek-e, vagy aznapra így elköszönés nélkül fejezte be a beszélgetést.
2021. ápr. 10. 10:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagyunk, tudjuk, hogy az csak egy csetfelület. Nem csak ott kommunikálunk, így semmit.

Ha ti csak ott, akkor szar ügy.

2021. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg távkacsolatban vagyunk ezert igen a messenger a leggyakrabb beszélgetési felületünk.
2021. ápr. 10. 10:59
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Mi minden barátommal, ismerősömmel, családtagommal így beszélgetünk. Nem 2 emberről van szó, hanem 20-30-ról, akikkel mondjuk az utóbbi 1 hónapban beszéltem. Ugyanígy korábban a párjaimmal is így beszéltünk. Köszönés akkor van külön, ha már több napja nem beszéltünk egymással.


Neked is marha sok időd van, ha ilyenekkel foglalkozol, de én pl inkább teherként élem meg, hogy manapság ennyire elérhető mindenki és mindenki azonnali választ vár. Ti amúgy 15 éve hogy maradtatok volna életben, amikor még nem volt okostelefon, messenger? Akkor mit csináltál volna, milyen életed lett volna ehhez képest?

2021. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem idő kérdése hanem szerintem neveltetésé. Egy szia kezdetnek és egy szia elköszönéskor szesrintem alap. Utóbbival tudatom azt is, hogy aznap már többet nem leszek.
2021. ápr. 10. 11:01
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatban is lehet telefonálni. Videócsetelni is. Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Felnőtt ember nem írkálással tölti az életét.

Ha meg olyan a stílusa, hogy köszönni se tud, hát, arra mit mondjunk?

2021. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen beszélünk természetesen telefonon is. Viszont írásban ez a nem köszönés nagyon zavaró. Csak várok várok hogy most akkor mi van, mikor válaszol? Ha el sem köszön csak kilép akkor ez így nekem már kezd illemtelenség lenni és kb érdektelenség is.
2021. ápr. 10. 11:04
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Mivel ez a messenger chat kb. egy véget nem érő folyamatos üzenetváltásból álló folyam, így szerintem is felesleges köszöngetni a másiknak. Egyik ismerősöm se csinálja ezt. Sőt, minél inkább távoli/idegen egy személy, annál valószínűbb, hogy köszönget.
2021. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy esne meked, ha a párod szó nélkül kilépne és aznap már nem is beszélne veled. Köszönjön el normálisan hogy most megyek szia stb. Ennyire nehéz ez? Szerintem alap volna.
2021. ápr. 10. 11:10
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanezt tapasztalom én is, amit az előző válaszolók. Köszönni csak akkor szoktunk, ha már sok ideje (több napja) nem beszéltünk, elköszönni pedig soha. De ezt úgy mondom, hogy azért több tucat emberrel beszélek/beszéltem, család, barátok, ismerősök, exeim és sosem láttam ilyet, hogy valaki állandóan köszöngetne.


Még tizenéves koromban 10 éve csináltuk ezt, hogy MSN-en elköszöntünk egymástól este, de az más volt ott, a gép előtt kellett ülni hozzá állandóan.

2021. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Fura nekem ez, engem nem így neveltek. A valóságban is köszönök/elköszönök, és a virtuális világban is megadom a másiknak a tiszteletet egy köszönéssel is. Mindig jelzem ha aznap már nem leszek, vagy később leszek.
2021. ápr. 10. 11:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!