Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek interneten kezdődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek interneten kezdődött a kapcsolatuk, (mert valami miatt úgy alakult hogy ott találtak egymásra) azok eleinte mennyit beszélgettek egymással online?

Figyelt kérdés
A kapcsolat kezdetén lévő kommunikáció gyakorisága, aktivitása meghatározta a kapcsolat folytatását? Úgy értem, ha többet, gyakrabban beszélgettetek, akkor nagyobb volt az esély egy kapcsolatra?
2021. ápr. 10. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

2 nap levelezés utàn randi. 5 éve együtt vagyunk.

A levelezés csak arra jó hogy eldöntsem hogy akarok e vele talalkozni.

2021. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha 2 ember messze van egymástól, akkor nem mindig megvalósítható a minél hamarabbi találkozás.
2021. ápr. 10. 14:55
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

2

Csak az időtöket pazaroljàtok.

Mielőbb találkozni kell, ott sok minden eldől.

Nálam 10 böl 9 estben totál más volt a valós helyzet mint neten.

2021. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi is elég gyorsan találkoztunk. 7 éve együtt, 5 éve házasok.

Mondjuk mi nem levelezőpartnert kerestünk az ország másik végéből. Akivel a találkozás nem megoldható, azzal nem is foglalkoztunk.


Nrked is ezt tudom írni. Nem a levelezés fogja meghatározni, hogyan alakul, hanem a személyes találkozó és azok gyakorisága. Ahol csak pár hetente tudtok találkozni, az nem lesz normális kapcsolat.

2021. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Régen volt online megismert kapcsolatom. Rengeteget beszélgettünk, egy hónap múlva találkoztunk, de addigra mindent tudtunk egymásról. Most meg azt veszem észre, csak amolyan felszínes flegma szinten megy az online ismerkedés.
2021. ápr. 10. 15:12
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Rossz emberekkel ismerkedsz. De a flegamság is érthető. Rengetegen ismerkednek online, és ha azok az arányok, ahogy a 3-as mondja, akkor nem is csoda, hogy nem akarnak sok energiát beleölni abba, aki amúgy is húzza-halasztja a találkozót. Én is a mielőbbi személyes találkozás híve vagyok. Az írogatás csak figyelemfelkeltés, a legérdekesebb beszélgetőpartnerrel is megunjuk a csak chatet egy hét után. Találkozni kell. Ha meg messze vagytok, akkor döntsétek el, van-e értelme. Vagy beleteszitek az energiát a taliba, vagy eljegyzésig írogattok? Nonszensz, nem lehet úgy megismerni a másikat, márpedig ez a cél.
2021. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6-os amit az előbb irtam ott 220 km volt köztünk. Egy hónapig csak irogattunk egymásnak, rengeteg időt töltöttünk így együtt. Skype telefon és messenger minden nap. Több órát. Mire egy hónap mulva találkoztunk, addigra A-Z-ig ismertük egymást.

Ha valaki flegmán ismerkedik velem, alig szán rám időt, azzal miert akarnék találkozni? Inkabb elsőre online próbálom jobban megismerni a másikat.

2021. ápr. 10. 15:26
 8/19 A kérdező kommentje:
Most meg úgy veszem észre, az van, hogy nagyon hamar magukba akarnak bolondítani online (pl egy hét alatt) de úgy hogy komolyabban nem érdeklődnek, flegmák, és gyorsan találkozni, de nem a kapcsolat, szerelem miatt, hanem a szex miatt.
2021. ápr. 10. 15:30
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mindezt úgy, hogy skypeolni nem hajlandóak.
2021. ápr. 10. 15:31
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Te látod ennek értelmét, hogy rendre távkapcsolatokba mész bele? Online is lehet úgy ismerkedni, hogy max félórán belül tudjatok találkozni.

Elsőre lehet, hogy szerencséd volt, de a többség a neten csak hazudozik, a maradék meg csak erősen szépít. Aztán élőben meg teljesen más embert ismersz meg. Gondolom, te se véletlenül írsz róla múltidőben.

Lehet, hogy ő eleve nem is akar tőled semmit, csak ha egyszer arra jár, esetleg te jársz feléjük, akkor megpróbál első randin ágyba vinni. De tartós kapcsolat ebből nem lesz, az már most biztos.

Minek erőlteted?

2021. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!