Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefásultam a csalódásokba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefásultam a csalódásokba, nem éri meg őszintének lenni?

Figyelt kérdés
Mindig komolyan álltam hozzá a kapcsolatokhoz, őszinte voltam. Aztán amikor már sokadszorra szaladtam bele abba hogy a másik fél ismerkedés alatt felszívódik, elkezdtem lazábban venni a dolgokat, és hirtelen hazudozni kezdtem. Nem nagy dolgokban, csak aprókban. Pl macskám van, pedig nem, kutyám van. Ilyesmiket csak, de hazudtam, mert annyira fásultnak éreztem érzem magam, hogy nincs energiám a komolyságra, meg kb mindegynek is éreztem, hogy úgyis ez az ismerkedés is befuccsol. Pár hétig kábítanak, udvarolnak, de ahogy komolyodna a dolog, köddé válnak. Nem fekszem le fűvel fával, pár hetes ismerettségben pláne nem. Ha őszinte vagyok akkor is felszívódnak ezek az emberek, ha meg kisebb dolgokban lasd fentebb hazudok, akkor is. Teljesen mindegy. Egyszerűen fásultnak érzem magam. Volt így más is?
2021. ápr. 10. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is belefásultam, de nem szoktam hazudozni. Nem megyek le a szintjükre.
2021. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En is csak apróságban hazudtam de abban is csak egyszer.
2021. ápr. 10. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután én meg így jártam hogy később rámolvasták amiket elmondtam magamrol, vagy visszaéltek vele, bagy kiteregették másnak(mert én komolyam vettem a másikat es azt hittem ez kell), azóta én sem vagyok őszinte.
2021. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*úgy
2021. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt írod: hirtelen hazudozni kezdtem. Nem nagy dolgokban.... Egy hazugság nem hazudozás. És az egy dolog, nem dolgok.
2021. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pl macskám van pedig kutyám van. Szeretem az olasz ételeket, pedig nem. Ilyenre gondolj. Nem magamról nem az életemről hazudtam!
2021. ápr. 10. 19:29
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as az én őszinteségemmel is nagyon gyakran visszaéltek. Meg a bizalmammal is.
2021. ápr. 10. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
De ennek mi értelme? És hogyan függ össze a csalódásokkal? Macskás nőktől akarnak komoly kapcsolatot kutyástól nem?
2021. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as nem érted látom. Sebaj.
2021. ápr. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!