Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdő a barátom mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő a barátom mit tegyek? Egyáltalán nem jó a szex vele, annyira vad, meg olyan más, nincs benne semmi romantika! Még egyszer sem nyalt ki, én tegnap bekaptam neki hátha veszi a lapot de semmi.

Figyelt kérdés

Ujjazásban sincs semmi tapasztalat.

Hogy lehetne ezen változtatni.

Beszélgetünk a szexről szeretném rávezetni.

Mondta hogy neki még nem volt barátnője akivel beszélgetett volna a szexről, ebben én vagyok az első meg engem szeret is nem úgy mint a többi lányt.


2010. aug. 21. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Háát beszélgess vele, mondd meg hogy szeretnéd ha kényesztetne, vagy amikor már közben vagytok mondd neki hogy finomabban, ne olyan vadan, kerülj felülre és csináld neki finoman, mutasd meg neki hogy kell.
2010. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah jól írja az előttem szóló,tanítsd meg ...:D
2010. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem nyal! Ez csak azt jelenti,hogy normális gondolkodású! Ha te nő létedre nagy tapasztalattal rendelkezel,akkor vagy tanítsd,vagy keress magadnak olyan pasast,aki a te szinteden van.
2010. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod szeret téged,csak az a baj hogy fogalma sincs hogy mit kéne csinálni.

Nem mindenkinek volt gyerekszobája.Próbáld valahogy rávezetni a gyengédségre és a romantikára.Abból amit leírtál úgy tűnik,hogy csak te tudod őt megváltoztatni.Ha mégis kudarcot vallanál (hiszen senkit se lehet teljesen kifordítani magából),akkor természetesen keress egy olyan fiút,aki tudja hogy mire vágynak a lányok.


Az ujjazás "titkát" tegnap betettem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..


Úgyhogy mondd a barátodnak: Találd meg a G-pontom,különben repülsz! :D

De azt írod hogy még a csiklódat se találta meg,sőt még be se nyálazta,hát.......részvétem.

2010. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy örüljön neki, hogy nem nyal? Iszonyatos orgazmusokat lehet vele gyártani. Miért lenne rossz? Igenis tanítsd, kommunikáljatok, hogy hol jó, hol nem. Sztem pont hogy nem normális...
2010. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!