Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy a tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy a tudtára hozzam hogy többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel régóta beszélgetünk úgy volt lesz köztünk valami szexkapcsolat féle pár hónapja de akkor én visszakoztam. Már volt köztünk 2 éve, de azóta csak beszelünk. Nagyon domináns és nagyképű, de nagyon vonzódok hozzá és szeretnék tőle többet is de még azt is megszabja mikor hívhatom fel stb.

Nincs senkije egyedül él, a felesége meghalt pár éve.

Mit írjak neki hogy kedvesebb legyen?


2021. ápr. 11. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mondd ki, mit érzel - ne játszmázz vele, mert sok kapcsolatnak ez a halála...
2021. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Én is barátság extrákkal kapcsolatban vagyok. Ma fogok vele beszélni. Őszinte beszéd a lényeg sztm.

N

2021. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az életben nem lesz veled kedves, mindegy, hogy mit írsz. Ő inkább ledominálni akar, mint megdugni. Döntsd el azt, neked kell-e az, amit nyújtani tud.
2021. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, tudja. Csak leszarja. Nem értem, mit nem látsz ezen.
2021. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!