Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek az taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek az taszító, semleges, vagy esetleg vonzó egy férfiban ha elég sok hüllőt és rovat tart otthon, terráriumban?

Figyelt kérdés

Például óriáskígyókat.

És ért is hozzá és megfelelően tartja Őket, de ezek az állatok például többnyire élő egérrel táplálkoznak.


Sokan emiatt a kígyótartókat elkönyvelik elmebetegnek és szadistának...


Kiváncsi vagyok, hogy az itteni lányok, hölgyek hogy vélekednek erről...


A válaszokat előre is köszi!



2021. ápr. 11. 16:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem taszító.
2021. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Én is rettegnék nála aludni.
2021. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...


Akinek taszító, az leírhatná pár sorban azt is hogy miért, érdekelne.


(Egyébként nem veszélyes állatokról van szó)

2021. ápr. 11. 17:00
 4/29 anonim ***** válasza:
semmi baj, ha rendesen szeparálja őket
2021. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Sokan ösztönösen félnek a rovaroktól pókoktól. Én pl békafóbiával rendelkezem. Gyerekkoromban halálosan féltem minden békától, nem tudom miért. Ez mostanra javult, de semmiképp nem nyúlnék hozzájuk. A kígyókat se szeretem, de őket megszoktam, mert a hazai kígyófajok rendkívül lomhák, nem kell tőlük félni. Azért egy csörgőkígyóval nem szívesen barátkoznék.


Szóval ez a félelem ösztönös, nehéz legyőzni.

2021. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

Nekem azért taszító, mert az ilyen állatok terráriumának mindig van egy szaga. Egy kellemetlen szaga. Meg amúgy sem tetszenek a kígyók alapvetően.

#1 válaszoló vagyok

2021. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
nem konyvelem el elmebeteg szadistanak, de inkabb taszit a dolog, mint vonz vagy semeleges. egy-ker kigyo meg oke, de ha tul sok idot szan rajuk es tul sok van neki, az nekem fura. nyilvan ha emellett minden stimmel a sraccal, akkor ezen nem problemaznek.
2021. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát vonzó biztos nem, valahol a taszító és a semleges között. Nem taszító azért, ha normális a férfi és jól kijövünk, de azért a semlegesnél kicsit negatívabb, mert én irtózom ezektől az állatoktól. De ha megfelelően vannak tárolva, nem tudnak kiszabadulni, akkor meg tudnék békélni a dologgal, ha külön szobájuk van, akkor meg főleg.
2021. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

* "ha megfelelően vannak tartva" akart az lenni :)

Az kimaradt, hogy soha nem etetném és takarítanám őket.

2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a válaszokat!


Nos, az tagadhatatlan hogy van egy fajta szaga ezeknek az állatok, de azért nem kifejezetten kellemetlen és nem is annyira erős, ha megfelelően vannak tartva.


Nálam amúgy külön elzárható helyiségben vannak/voltak, nem a nappaliban, hálóban vagy konyhában :)


Olyan fajokra kell gondolni mint


Megasoma elephas


Phalacrognathus muelleri


Hymenopus coronatus


Peruphasma schultei


Óriáskígyókból meg főleg olyan közönséges, terrarisztikában nagyon népszerűekre mint


Királypiton, kolumbiai szivárványos boa, vagy ami kicsit ritkább és bonyolultabb a tartása, az a smaragdzöld fapiton.


Tehát nem a leghosszabbak közé tartozó kígyók ezek, és nem mérgesek, hanem óriáskígyók.


Az ezeknél jóval nagyobbakat is lehet olyan módon tartani, hogy emberre ne legyenek veszélyesek.

2021. ápr. 11. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!