Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha: legjobb lánybarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha: legjobb lánybarát + exbarátnő + szexpartner = ugyanaz a személy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy exbarátnő, 'ex' nélkül. :)
2021. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért ex?
2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert nem illettek össze, de nem tudom ez mit jelent
2021. ápr. 11. 19:43
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
legjobb lány barátja, és dugnak, de nem illenek össze, valami hiba van itt.
2021. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Á, nincs ott hiba. Dugni jó vele, meg amúgy tök aranyos, de az már sok lenne, hogy minden nap el kelljen viselni. A férfi él a maga nyugis világában, úgy hagyja a WC-deszkát, ahogy jólesik neki, a mosogatóban állhat a koszos edény, ha akarja, akkor megy horgászni, mikor éppen kedve van hozzá és úgy horkol, hogy remeg bele az ablaktábla. Senki nem szól bele az életébe.

A nőnek is baromi jó. Mehet már reggel fél 6-kor futni, hogy legyen reggeli szelfi az Instára, munka után még belefér egy óra spinning, hogy arról is legyen fotó, elmehet fodrászhoz, kozmetikába, körmöshöz, hazaér este 8-ra a menet közben vásárolt tök egészséges salátájával és nem kérdezi meg a barátja, vőlegénye vagy férje, hogy ha egyszer az égvilágon mindenre és mindenkire van ideje, akkor vele mi a f***ért nem tud törődni a baromi sok programja közepette. Meg különben is: nem gondolja, hogy ezt a nyúltápot fogja enni vacsorára.

Ám ha mégis kellene némi nagyon lelkizős beszélgetés, odabújás vagy egy ordas nagy kefélés, mindkettő tudja a másik számát, megtalálják egymást és kielégítik különböző jellegű igényeiket. Aztán az élet megy tovább, minden rendben van.

2021. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. Lehet hogy letagadod, de te nő vagy és férfigyűlölő, de "fasz azért kell".
2021. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindennek néztek már, mióta megvagyok: voltam már rendőr és PhD-hallgató, menedzser és raktáros - egyik sem a valóságban, mindegyiket csak mások gondolták rólam. De nőnek még sosem néztek bizonyos adminisztratív okok miatt. Mondjuk ilyen mellekkel és fenékkel nem is lenne nagy sikerem. De nagy nap ez a mai és nem csak azért, mert József Attila ma született: életemben először azt gondolta rólam valaki, hogy nő vagyok. Ez a cél ugyan nem volt rajta a bakancslistámon, de most így, utólag felírom és ki is pipálom, mert nem kis eredmény.
2021. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Én nöként mondom: van hogy valakivel jó barátok vagytok, sőt még a szex is működik vele, de kapcsolatban már nem tudtok funkcionálni. Szóval nemcsak olyan létezik, hogy az egyiknek tök kényelmes, hogy van barátja, meg szex is, de többet nem akar.

Valahol egyszerűen hiában kalppol minden, csak addig működik, amíg megvan a megfelelő távolság.

2021. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez miért nem egy kapcsolat :D

Jó a szex, jókat tudnak beszélgetni, jó együtt lenni.

2021. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az van hogy 3 -szor csapja be szerencsétlen lányt!
2021. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!