Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csinos introvertált nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos introvertált nők tényleg elkelnek tartós kapcsolatra 15-huszonpár évesen, aztán abból vagy soha nem jönnek ki, vagy ha igen, akkor megint hamar lesz valakijük?

Figyelt kérdés

Akik kapcsolatban vannak utána legalább 5-10-20 évig úgy, hogy fiatalon elkeltek. Ha van egy kis esze a férfinak, akkor örökre megtartja őt, vagy esetleg ha nagyon sok hibát követ el hosszú távon, akkor talán el tudják csábítani tőle a kapcsolatból. De ha természetes úton szakítanak, akkor is az a fajta csaj, hogy már a szakításkor többen repülnek rá a baráti, ismerősi köréből, de ha nem is onnan választ valakit, akkor is hamar lesz megint valakije, ha akarja.


Úgy értem látok is ilyen párokat. Unokatesóm 30, most lett babája, 20 éves kora óta együtt van a párjával. Csinos csaj. Ismerősi körömben egy orvos házaspár, 27-28 évesek, akik lassan 10 éve vannak együtt és egyházi közegben találkoztak. A lány gyönyörű. Egy jó haverom és a barátnője, ők egy házibuliban ismerkedtek meg 18 és 15 évesen, szintén lassan 10 éve együtt és az esküvőt tervezgetik. A férfiak egyik esetben sem olyan jóképűek, mint amennyire a csaj helyes, de úgymond korán lecsaptak a lányra, első vagy esetleg második pasik az életében.


2021. ápr. 13. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát a legtöbb csinos, introvertált nő, akit ismerek azok évek óta egyedül vannak és úgy tűnik nem is akarnak összejönni senkivel.
2021. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nincsen összefüggés szerintem, az, hogy a környezetedben több példát látsz ilyenre, az csupán véletlen.

Magam is introvertált vagyok és minden álszeréénység nélkülk csinos, szép (oké, már nem annyira, lévén nem vagyok mai csirke), ettől függetlenül pont úgy működtek a kapcsolataim, mint másoknak általánosságban, az életvitelem tér/t el maximum. Nem maradtam benne semmiben hosszan, ami nem volt megfelelő és nem is "tartottak meg", vagy "repültek" rám, lévén független személyiség volnék vagy mifene. 18 és 34 éves korom között számtalan kapcsolatom volt, hosszabb, rövidebb, 2-3-4 évesek és pár hónaposak is. jelenleg tartós kapcsolatban élek, idestova 8. éve.

Az, hogy valaki introvertált, avagy extrovertált, maximum a párválasztást befolyásolja, ott tud gondot okozni az eltérő természet és habitus, nem befolyásolja a kapcsolatok hosszát, tartósságát, hogy melyik csoportba tartozik az ember, a legtöbben eleve egyik csoportba sem, hanem valahol az egészséges középvonalon helyezkednek el.

Nekem a szociális életemen látszik az introvertáltságom, kevés, de ezer éves barátaim vannak, nem szeretem a nyüsgést, de elviselem, tolerálok bármit, de én magam nem szeretem az átjáróházat és a busójárást, a házam a váram, nem csücsül nálam vendégségben feszt mindig valaki, hovatovább most szerencsém van, mert semmi gondot nem okoz a jelen helyzet sem, eddig is a kirándulás volt a kikapcsolódás, azt meg most is lehet, ámde a kapcsolataim minőségére, nopláne hosszára, komolyságára semmiféle hatással nem volt sosem, hogy introvertált alkat vagyok, megállapodni is közel negyven évesen sikerült csak. Személyiségfüggő természetesen, de ez önmagában nem jelent extrém ragaszkodást, sem azt, hogy valaki félne a változástól. Szerintem.

2021. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Ahogy én látom szűk pár száz főben, ott a normális csajok baromi hosszú kapcsolatokban vannak. 4-5-6-10 év és még ezek lányok/nők is 20-as éveik elején vannak.

Persze ők azok a lányok/nők akikre azt mondanám én is, hogy el lehetne velük képzelni egy kapcsolatot. Akikről meg az jut eszembe, hogy na vele véletlenül se jönnék össze azok valamilyen furcsa módon vagy nincsenek kapcsolatban vagy 1-2 év után más kapcsolatban vannak.


Szerintem amúgy igen, értékes csajok fiatalon "elkelnek".

2021. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy egy introvertált előbb kell el. Legfeljebb máshogy találkozik a párjával. Az meg a másik, hogy nem biztos, hogy mindenki egyből megtalálja a társat, mivel fiatalon nem ugyanolyanok vagyunk (normális esetben), mint 20, 30, 40 stb. évesen. A fejlődés is okozhat problémákat és valljuk be, szokott is.

Az, hogy ismersz néhány példát? Na, bumm! Én tudok az ellenkezőjére is mondani. Illetve nem áll meg az élet, ha valaki nem 18 évesen találkozik élete szerelmével. Attól még igenis értékes ember. Bármilyen ok lehet, hogy valakinek nem jön a szerelem. Ne legyél csőlátású! :)

2021. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Mi az, hogy elcsábítani kapcsolatból?

Eleve milyen nő az, aki kapcsolata mellett szóba áll más pasassal párkapcsolat céljából, meg gondolod majd ezt tétlenül fogja néznia férj/barát, hogy valami ki takonypóc megkörnyékezi a feleségét, barátnőjét?

Én úgy verném szájba 3x minimum, hogy szájsebészeten kötni ki jódarabig a kisgörény.

2021. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatra elegendő nem is tudom, mi volt bennem introvertáltként (elem? kompromisszumkészség?). Több nincs.


Nincs olyan, hogy csak introvertált valaki, ezekhez, mint minden tulajdonsághoz, jön száz más.

2021. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!