Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "rázzák" le egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "rázzák" le egy férfit?

Figyelt kérdés
Teljesen rámkattant egy férfi. Egyszerűen sehogyan sem tudom lerázni. Már mindenhogy mondtam. Férjem van sosem csalnám meg. Az "udvarlo" ezt nem fogadja el. Bemeselte magának hogy nekem senkim sincs és egyedül vagyok. Mindha zakkant lenne. Csúnyán mégsem szeretném neki mondani. Okot nem adtam neki sohasem. Nagyritkan kénytelenek vagyunk találkozni egy közös ügy miatt. Egyszerűen már nem tudom elviselni az undorító hangját sem. Hogy mondjam meg neki? Mit tegyek még? Az nem opció hogy eltűnök vagy nem veszem fel a telefont.
2021. ápr. 13. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annak a híve, hogy minden problémát kizárólag férfiak tudnak megoldani, de itt most lehet az lenne a megoldás, ha veled menne a férjed.

Amúgy lehet hogy a helyedben egy ponton annyira elszakadni nálam a cérna, hogy direkt játszanám az őrültet :)

2021. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha vége lenne a közös ügyünknek már akkor már megoldottam volna sokkal könnyebben. Hiába mondom a férjemet neki, egyszerűen minden hiába. Bemeselte magának hogy nekem nincs és ezt el is hiszi. Valamit azt is,hogy mi "járunk" mert felveszem neki a telefont.
2021. ápr. 13. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az meg van ,hogy ez egy őrült ???Ne játsz a tűzzel mert komolyra is fordulhat..szerintem...nem tudom mi a közös ügyed de én csak szólnék a férjemnek...
2021. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játssza a hülyét, és jókat nevet rajtad..
2021. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjed tudja?
2021. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondod a férjednek és a következő találkozóra magaddal viszed.
2021. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én simán megmondtam a legjobb haveromnál is ha xy-t hívja engem akkor ne hívjon és ennyi, ne fogd közös ismerősre.
2021. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!