Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a barátnőtök lát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtök lát titeket sírni, mit szeretnétek, mit csináljon? Hogy kell kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nincs most párom, de ebben mindig nagyon béna voltam, rendszerint leblokkolok.

2021. ápr. 14. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Öleld meg és simogassad a hátát. Amikor már megnyugodott, kérdezd meg mi történt.
2021. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem baj, ha nőként válaszolok, de pont úgy cselekedtem ilyenkor, ahogy az #1-es leírta, és hidd el, ez a legjobb, amit tehetsz. Éreztesd, hogy támogatod és ott vagy vele.
2021. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megölelni
2021. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az nem jellemző, hogy ilyenkor egyedül szeretnének lenni és csak kellemetlenséget okozok, ha bele próbálok "pofátlankodni" az aurájukba ebben a sebezhető pillanatban?
2021. ápr. 14. 23:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy egyedül sírok, néha ki jön belőlem, attól is függ mi miatt sír, de az esetek többségében jó a támogatás mindenkinek, ha ez nincs így azt jelezné, hidd el, de lehet ha ellök is visszahúzna, az érzelmek bonyolultak, az is lehet hogy vele sírsz miközben öleled, velem volt ilyen is.
2021. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy ha dühös vagyok, akkor a legkevésbé igénylem mások közelségét. Le kell nyugodnom ahhoz, hogy mást magamhoz engedjek.

Viszont, ha sírok, akkor kizárólag a páromat engedném magamhoz, hogy megringasson.

2021. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Kb 5 éves koromban sírtam legutóbb.

Persze vannak helyzetek hogy az érzemek túlcsodulnak és elmorzsolok pár könnycseppet, de ez nem sírás.

2021. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Értem szar helyzet igazából, nekem is kimaradt jó pár év a sírásból, lehet te is valami elcseszett módon belülről maródsz ami jóval rosszabb érzés mint egy sírás, mondjuk én olyan szintig elmentem hogy csak ásítással tudtam bekönnyezni is, volt egy műtétem ami után vért köptem, akkor sem ment, nagyon nehéz kijönni ebből de megéri.
2021. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7

Micsoda macsó. :D

2021. ápr. 15. 02:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ahogy az elso irta, de nem kerdezni. Tapasztalatom szerint ha megnyilnak, akkor maguktol kezdenek beszelni, de a kerdestol visszahuzodnak.
2021. ápr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!