Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan nők, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akik nem csúnyák, mégis kerülik őket a férfiak?

Figyelt kérdés
Látszólag ok nélkül, tehát a viselkedésében sincs semmi kirívó.
2021. ápr. 16. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet még az életben nem láttam.
2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

hát nézd... tegnap az egyik dating appon betalált egy faszi, jaj de szép vagyok, nyalná fényesre... nem nézett ki rosszul a pasi, mondom oké, mesélj magadról (mindig ilyen naív vagyok igen...) szó szót követett, hogy akkor jönne nyalni. Mondom neki, hogy most nem tudsz mert pirosbetűs napok vannak. Azt mondja, hogy őt az sem érdekli, imádja a véres p.ncit is nyalni.

Majdnem elhánytam magam.


Szóval tanulság: amíg ilyen elmeroggyantak léteznek közöttünk, addig nem lesz betömetlen lyuk az 100%.

2021. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy barátnőm, aki elmondta, hogy őt rendszeresen megnézik a pasik, de nagyon kevés az, aki oda is mer menni hozzá kezdeményezni. Pedig gyönyörű, jó alakú, hosszú lábú, 180 centis, érett NŐ volt. Tanult, művelt, elegáns és perverz volt.
2021. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van az a szintű hárpia jellem amit már a test sem kompenzál
2021. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy van. Hiába néz ki jól valaki, ha 5 perc után inkább ledarálnám cápatápnak...


#2 én csak tiszta puncit szeretek nyalni, beszélgessünk? :D


#3 szerintem az, hogy 180 centis, már magában sok embert visszatart, mert a nőknél se mindenki jönne össze nála alacsonyabb partnerrel.

2021. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ha nem csúnya és a viselkedése is rendben van és kisugárzása is OK, akkor nem kerülik (ez mindkét nemre igaz)
2021. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor csúnya vagyok :(

De miért nem mondja senki, hogy rosszul nézek ki? Nem kell rosszindulatúan, segítő szándékkal is lehetne tanácsokat adni, hogy mi baj velem.

2021. ápr. 16. 11:11
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Mégis honnan a búsból tudjuk, hogy mi a gond veled? Az ismerőseid meg tapintatból nem mondanak neked igazat... még akkor se, ha azt kéred. (Egyébként a legbött ember csak addig akarja, hogy igazat mondjanak neki, amíg valaki meg nem teszi, majd behorpadt homlokkal továbbáll... jellemzően azt se csendben.)
2021. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Mégis honnan a búsból tudjuk, hogy mi a gond veled?"

Nem írtam, hogy tudnotok kellene...

2021. ápr. 16. 11:45
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjuk, ez már csak hiszti, igen csúnya vagy, mehetsz a dolgodra.
2021. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!