Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkehetett ilyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkehetett ilyan furán? Esélyem sincs így?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki az összes szebb nővel jóban van, beszélget velük munka közben, ilyenek. Eddig csak köszöntünk egymásnak, Nem. volt még egymással dolgunk, nemrég viszont oda jött hozzám vmi kapcsán, gyorsan elhadarta, olyan volt mintha zavarba lenne, közben végig a szemembe nézett(mondjuk én is az övébe), kicsit én is zavarba jöttem, mert tetszik nekem, csak úgy vettem észre, hogy én neki nem. Nézegetett néha néha, de sosem jött megoda hozzám.
2021. ápr. 16. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tini kapcsolatok
2021. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy te tetszel neki a legjobban.:)
2021. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2es, abban nem remenykedek, mert nem próbált meg bezslegetni, csak elhadarta a mondandóját és ment is tovább. :(

1es nem vagyunk tinik.

2021. ápr. 16. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarban van az ember, akkor hadar és menekül. Nyilván ha siet valami miatt, akkor is hadarhat. Ha teljesen közönyösen, higgadtan beszél veled, az utal arra, hogy nem érdekled különösebben. A hadarás akár jót is jelenthet. Gondolj arra, te hogyan viselkedtél olyannal, akibe halálosan szerelmes voltál? Mindegy, hogy tini vagy nem tini korodban, én 40 évesen futottam el, amikor belépett az ajtón.
2021. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosra csak akkor tudod meg a szándékait, ha úgy alakítod az eseményeket.

Pl: A munkahelyen kicsit „közelebb költözöl” hozzá, és egészen „véletlenül” segítséget kérsz tőle / kikéred a véleményét valamiben. (Van közös kiindulási beszédtéma.)

A beszélgetés további részét úgy irányíthatod, hogy információkat tudj meg róla / érdeklődést mutatva felé. (A reakcióiból / válaszaiból kiderül, hogy mennyire nyit feléd.)

Nap végén összegzel, és eldöntöd a továbbiakat…

2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!