Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a magyar nők szépek, amikor csak 1 országot ismerek ahol érezhetően csúnyább nők élnek átlagban?

Figyelt kérdés

Én már Európát szinte végigjártam anno, több európai országban voltam mint amennyiben nem. És azt kell mondanom, hogy csak 1 olyan országban jártam ahol érezhetően kövérebb és csúnyább volt az átlagnő mint a magyar színvonal. Ez nem más mint az Egyesült Királyság, azon belül is inkább csak Anglia és Wales. Az írek és a skótok között több a szép nő, hoznak egy magyar színvonalat.

De pl. a magyar nőktől, tőlünk keletre, délre, északra mindenki szebb. A szláv, skandináv nők gyönyörűek, akik az oroszokkal együtt Európa felét kapásból kiteszik. Azon kívül még a franciáknál, észak-olaszoknák, osztrákoknál szintén szebbek és csinosabbak a nők. A latinosabb nők már ízlés kérdése kiknek jönnek be, én azt magyar színvonalnak számítom a saját ízlésem szerint (spanyolok, portugálok, dél-olaszok, görögök). A németek, svájci-németek sem csúnyábbak a magyar nőknél, a közhiedelem ellenére. Egyedül mondom, az UK-ban rondábbak.

Akkor miért mondják, hogy szépek, amikor Európában átlag alatt vannak.



2021. ápr. 16. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, egy keleti mondás szerint: a disznó disznónak lát mindenkit.


Kérdésednek csak annyi értelme volt, hogy kiderült, mennyire ki vagy éhezve valami nőre.

2021. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"A skandináv nők például valóban gyönyörűek, de azt is vedd figyelembe, hogy ott például a férfiak is jobban néznek ki, magasabbak, jobb felépítésűek"

És mi van a szlávokkal? Az orosz és ukrán férfiakkal például. Azok rosszabb képűek, alacsonyabbak és jóval kisebb a fütyijük is mint a miénk, mégis sokkal szebb nőik vannak.

2021. ápr. 16. 23:12
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól esik ezt mondani és kész. Ez ilyen magyar dolog. Világhírű a magyar szinkron. Ez is pont ugyan olyan. Nem világhírű, de egyáltalán nem rossz. Tehát a kis ferdítés ebben is megvan.
2021. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint illik azt mondani hogy az 'en gyerekem a legszebb' külonben 'szaranya'vagy 'szarfej'

Ez estben nem hazafi nem jofej

2021. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

10.


Frusztrált te vagy,aki sértésnek veszi a kérdést.

2021. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Kizarolag magyar ferfiak, esetleg magyar nok mondjak. Mashol nem tudnak rola. Az a par modell, aki sikeres, full szlav viszont, csak ide szuletett.
2021. ápr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű kérdező, ha így gondolod, akkor keress magadnak nőt külföldön.;)

Sok országban jártan, amúgy is a nyugati határszélen élek, így van némi rálátásom a dolgokra. Az osztrák nők kimondottan csúnyák, a németek sem szépek átlagban (persze kivételek vannak). Az olasz, franca, spanyol átlag nő szintén nem szép (ne a modelleket nézd). Úgyhogy nem tudom, te miről beszélsz, de elmondható, hogy arányaiban (!) a magyar nők Európában igenis szépek.

A szláv nőkhöz pedig annyit, hogy sok embernek azért nem jönnek be, mert igaz babaarcuk van többnyire, de mellette jellegzetes “tepsi képük” is.

Hozzátenném még, hogy a magyar férfiak tényleg átlag alattiak, a nők itthon valóban jobban néznek ki, mint a férfiak. (Skandináv, német férfiak felépítése sokkal jobb.)

2021. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A skandináv és főleg a germán országokban ezt látni sokat, hogy egy "szép" férfi együtt van egy átlagban tőle kevésbé szép nővel, mert átlagban a férfiak jobban néznek ki, mint a nők. Magyarországon pont fordítva. Az incelek siralmaival ellentétben pont, hogy sok férfinak van Magyarországon saját magához képest sokkal jobb nője, ha csak a külsőt nézzük.
2021. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"És mi van a szlávokkal? Az orosz és ukrán férfiakkal például. Azok rosszabb képűek, alacsonyabbak és jóval kisebb a fütyijük is mint a miénk, mégis sokkal szebb nőik vannak"


Az orosz, ukrán nők vagy nagyon szépek, vagy elég durva fejszerkezettel rendelkeznek. Sok az ukrán vagy orosz divatmodell, mert különlegesen néznek ki (férfiak és nők is), és szerintem férfiak közt is simán van legalább annyi jó pasi, mint jó. Szláv országokban nem jártam, nem tudok nyilatkozni, de a német és osztrák nők egyáltalán nem olyan csúnyák, mint ahogy az elterjedt róluk, viszont Németországban valóban sok a magas, izmos, helyes germán pasi.

2021. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19. Meg azt tegyük hozzá, hogy a férfiak és a nők durván nem egyformák. A férfiak szemében nagyon nagyrészt a nő külseje dönt, míg sok nőnek az is tetszhet egy férfin, ha az kevésbé jóképű, de akár mert a nőt beindító személyisége van, akár mert pénzes.


Tehát a férfiak a nő külsejére gerjednek legtöbbször, de egy nő jobban tud a férfi szexuálisan vonzó személyiségére vagy státuszára, a férfi külseje nem az egyetlen minden nőnek.

2021. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!