Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell lerázni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lerázni egy erőszakos embert?

Figyelt kérdés

Nem enged szakítani, fenyeget és félek is tőle.

Gondoltam hogy lefekszem valakivel direkt, hogy megutáljon, de esélyem sincs, mert jön velem mindenhová.. szóltam már a hatóságoknak is, de nem történt semmi..


2021. ápr. 22. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az apádnak, tesódnak, az unokatesódnak, hogy jöjjenek, és állítsák le őt, vagy költözz el tőle, tiltsd le mindenhonnan, ne adj jelet magadról.
2021. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm is hasonló helyzetben volt. Ő haza költözött. Csávó fenyegette, mindenkire ráirogatott. Mikor látta hogy ezzel nem ér el semmit, akkor bedobta az öngyilkos lesz kártyát. Testvéremet ez nem hatotta meg. Illető azóta is él és virul.
2021. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudja hol lakom. Egyedűl élek. 42 éves vagyok. Nincs senkim, nem tudok kinek szólni! Ő meg nagydarab, meg se tudom védeni magam.. ez van..
2021. ápr. 22. 14:26
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Menj el egy másik városba akkor kilométerekkel arrébb is

Berelj egy szobát, egy garzont

Vagy menj gyárba dolgozni és ideiglenesen ott a munkasszállo

Vagy ott a segély vonal a nőkért

Csak az nem tud szabadulni aki nem akar eléggé

2021. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Sarki kocsmában, 2-3 liter pálinkáért találsz olyat, akinél van vascső a kocsiban.
2021. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Www.nane.hu


Hívd föl az oldalon található segélyvonalat, és mondd el nekik, amit ide leírtál!

2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez elég reménytelennek hangzik. :(


Ha más nincs:

Költözz el, és ugyanaznap cserélj telefonszámot, és fesd át a hajad. Ha nagyon feltűnőek a ruháid, azokat is váltsd le. Azt persze mondanom sem kell, hogy a Facebookot, Instát satöbbit töröld.

2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó ötlet, hogy lefekszel mással, nem fog ennyitől lelépni, max elszakad a cérna nála, és összever, nem ajánlom!

Az meg nem igaz, hogy csak az nem tud szabadulni, aki nem akar. A félelem elég bénító tud lenni, és egy ésszerűtlen lépés a nő életébe kerülhet. Nagyon át kell gondolni a tervet. Ha nem éltek együtt, akkor írásban, telefonon, de semmiképp sem élőszóban jelezd felé, hogy vége. Előtte szereltess be a lakásba riasztó és biztonsági felszereléseket. Ha munkába jársz, beszélj kollégákkal, hogy egy darabig kísérjenek haza. A szomszédokat is beavathatod, szólhatsz nekik, hogy ha baj van, akkor kaphatnál-e ott menedéket, vagy ha furcsa zajt hallanak, akkor szóljanak a rendőrségnek! Kitartás csajszi!

2021. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már a cuccaim nagy részét hazaviszegettem, kb egy hátizsáknyi van itt.. a Facebookot is töröltem.

Csak egy szikra kell és lépek...

2021. ápr. 22. 17:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést kell kérni a rendőrségtől!
2021. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!