Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátom,mert felszedtem pár kilót(3kg-ot)

és így azok a helyek is nőttek amik szerintem előnyösnek is nevezhetőek.

Barátom meg rögtön rávágta,hogy vagy lefogyok 2 hónap alatt,vagy elhagy..

Hát nem sikerült lefogynom,pedig sokat edzettem,és az étkezésemre is figyeltem..


Mellesleg 170cm vagyok és 63kg.


2021. ápr. 22. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

30 kilónál még megérteném (ha elzunyulás miatt és nem egészségügyi okból), de 3-nál? Nevetséges. Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle, most máég nem látod de neked tett szívességet.

Egyébként ha 2 hónap alatt nem sikerült ilyen kis súlyt leadni akkor valamit rosszul csináltál.. De ettől még szánalmas az exed.

2021. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
170 centihez alapvetően sem sok a 63 kg, teljesen normális a súlyod, az exedről viszont ez már nem mondható el. Szerintem ez csak egy hülye kifogás volt a részéről, és igyis úgyis lelépett volna, de ha tényleg ez volt az oka, akkor nem 100-as a srác, és nem is szeretett téged. Szerezzen be magának egy bábút, annak nem változik a súlya! A helyedben meg sem próbáltam volna fogyni a kijelentése után, simán beközöltem volna, hogy instant megszabadulok 80 kilótól, és kiadtam volna ott az útját!
2021. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
3kilot reggel kiadsz a wcn is jó asszony 😂😂😂😂
2021. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ő azzal az indokkal hagyott el,hogy mivel meghíztam így a kedve is elment tőlem. Neki nincs kedve nézni a hájamat,neki vékony nő kell..
2021. ápr. 22. 14:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenre rá kell adni a kabátot. A végén ezzel a hozzáállással úgyis a jobb keze lesz a leghűbb társa.
2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefogytál volna, akkor is lelép.

A kövér fóbiával meg nem lehet mit kezdeni.

Jobban jártál, hogy már nincs az életedben.

2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
jó kifogás volt, hogy elhagyhasson
2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencses vagy, hogy elhagyott.
2021. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂😂😂

Ekkora idióta!...


Jobb lesz neked nélküle, szívességet tett.

2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Az a gáz, hogy nem volt képes elmondani a valódi okot, te meg itt tépelődsz, hogy meghíztál...Ez a csávó vagy egy gyáva őszintétlen féreg, vagy súlyos mentális problémákkal küzd, és az anorexiásokhoz vonzódik. Teljesen mindegy melyik igaz rá, örülj, hogy eltűnt az életedből.
2021. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!